کد خبر : 61388

جزئیاتی جدید از بنتلی کانتیننتال 2022 GT با 650 اسب بخار و فناوری جدید منتشر شد.

به گزارش خودروتک به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، نسخه جدید خودرو پر سرعت ​​بنتلی کانتیننتال GT از ۱۳ آوریل به بازار عرضه می‌شود. این پیشرانه دارای یک موتور توربو ۶.۰ لیتری W-۱۲ با ۶۵۰ اسب بخار قدرت و ۶۶۴ پوند فوت گشتاور است.

بنتلی می‌گوید که در ۳.۵ ثانیه از صفر به 96 کیلومتر در ساعت می‌رسد  که برای کانورتیبل ۳.۶ ثانیه است و حداکثر سرعت آن 334 کیلومتر  در ساعت است. بنتلی اکنون جزئیات نسخه ​​بنتلی کانتیننتال GT ​​را منتشر کرد که با انتخاب هفت خنک کننده سقفی از جمله توید ارائه می‌شود. سیستم سقف که با سرعت 48 کیلومتر در ساعت در ۱۹ ثانیه باز یا بسته می‌شود، از ساختار Z برای کاهش بهتر صدا استفاده می‌کند.

سرعت بنتلی کم نیست، اما سازنده لوکس انگلیسی استفاده از مارک Speed ​​خود را در بالاترین بازده عملکرد حفظ می‌کند. Continental GT Speed ​​علی رغم نامش، سریعتر از اتومبیلی که مبتنی بر آن ساخته شده است، نیست. نیرو از دوبل توربو ۶.۰ لیتری W-۱۲ با دوام طولانی مدت بنتلی می‌آید که تنظیم شده برای ارائه ۶۵۰ اسب بخار قدرت  است. ۲۴ اسب بخار بیشتر از Conti GT W-۱۲ معمولی است، اما گشتاور هر دو خودرو ۶۶۴ پوند فوت است.

جزئیاتی جدید از بنتلی کانتیننتال 2022 GT با 650 اسب بخار

بنتلی ادعا می‌کند که زمان صفر تا 96 کیلومتر در ساعت فقط ۳.۵ ثانیه است یعنی یک دهم سریعتر از رقم استاندارد W-۱۲ است. این اولین کوپه قاره‌ای است که فرمان عقب دارد، Speed ​​همچنین در عقب دارای دیفرانسیل جدید گشتاور کنترل شده الکترونیکی است. ارسال نیرو به عقب از سیستم چهار چرخ متحرک و کنترل پایداری مجاز‌ است که رانندگان را قادر می‌سازد تا جنبه جدیدی از سرعت را تجربه کنند.

جزئیاتی جدید از بنتلی کانتیننتال 2022 GT با 650 اسب بخار

Speed ​​دارای فنر‌های هوا، میراگر‌های تطبیقی ​​و سیستم Dynamic Ride بنتلی است که از میله‌های ضد رول فعال بهره می‌برد. خریداران می‌توانند برای اولین بار گزینه ترمز‌های سرامیکی کربنی را برای این نسل از قاره انتخاب کنند که گفته می‌شود در مقایسه با دیسک‌های چدنی معمولی باعث کاهش  وزن می‌شود. چرخ‌های بیست و دو اینچی استاندارد خواهند بود.

جزئیاتی جدید از بنتلی کانتیننتال 2022 GT با 650 اسب بخار

همچنین بنتلی پاسخ گیربکس اتوماتیک هشت سرعته دو کلاچه اسپید را تیز کرده است، که می‌تواند دنده را تا ۱۰۰ درصد سریعتر تغییر دهد، زیرا زمان همپوشانی بین جدا شدن کلاچ و درگیر شدن آن به صفر رسیده است. این تفاوت بسته به حالت و نسبت‌های مختلف متفاوت است، اما به عنوان مثال بنتلی می‌گوید که تغییر از سوم به چهارم در حالت Speed's Sport بین ۱۵۰ تا ۱۷۰ میلی ثانیه طول می‌کشد، در حالی که در GT معمولی ۳۰۰ تا ۳۲۰ میلی ثانیه است.

جزئیاتی جدید از بنتلی کانتیننتال 2022 GT با 650 اسب بخار

هنوز جزئیات قیمت گذاری نداریم، اما می‌توانیم با اطمینان پیش بینی کنیم که این کوپه بیش از ۲۲۴، ۲۲۵ دلار قیمت خواهد داشت. بنتلی می‌گوید تحویل در سه ماهه سوم سال آغاز می‌شود.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها