کد خبر : 61385

کیا قبلا برای مارک تجاری K۳ در ایالات‌متحده ثبت‌نام و اعلام کرده که ممکن است نام کیا فورته ۲۰۲۲ به K۳ تغییر کند.

به گزارش خودروتک به نقل از دنیای اقتصاد ، کیا در حال آماده‌سازی برخی به روزرسانی‌های سدان جمع و جور خود برای سال ۲۰۲۲ است. انتظار می‌رود این مدل، دقیقا مانند این نسخه در بازار کره باشد که K۳ نامیده می‌شود.

همچنین ممکن است نام Forte در ایالات‌متحده به K۳ تغییر نام یابد، زیرا کیا قبلا برای این نام درخواست علامت تجاری کرده است. به گزارش باشگاه خبرنگاران، سدان جمع و جور کیا در شرف دستیابی به چشم‌انداز جدیدی از زندگی است و احتمالا نام جدیدی نیز با آن همراه است.

K۳  برای بازار کره با یک ظاهر طراحی شده به روز از داخل و خارج فاش شده است و نسخه ایالات‌متحده، که در حال حاضر Forte نامیده می‌شود، نام جهانی خود را مانند دیگر تولیداتش که از Optima به K۵ تغییر نام داد، به کار می‌برد.

کیا K۳ /  Forte تازه‌کار ۲۰۲۲ از چراغ‌های جلوی جدید جذاب، چراغ‌های عقب کمی متفاوت و طراحی جدید چرخ بهره می‌برد. آرم جدید کیا نیز در آن موجود است. در داخل، به‌نظر می‌رسد دارای یک سیستم اطلاعات سرگرمی صفحه نمایش لمسی بزرگ‌تر و یک پشت آمپری دیجیتال است.

البته انتظار نداریم تغییرات مکانیکی قابل توجهی در این خودرو برای بازار ایالات‌متحده ایجاد شود. این موتور احتمالا موتور ۰/ ۲ لیتری چهار پایه خود را حفظ خواهد کرد، اگرچه ممکن است گیربکس دستی مدل پایه را رها کند و فقط یک CVT اتوماتیک مانند هیوندای الانترا را ارائه دهد. مدل GT با عملکرد بالاتر باید با ۶/ ۱ لیتری چهار خطی توربوشارژر قدرتمندتر ادامه یابد و ما امیدواریم همچنان یک کتابچه راهنما مانند GT فعلی ارائه دهد که دارای یک استاندارد دستی شش سرعته و کلاچ اتوماتیک به‌عنوان یک گزینه است.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها