کد خبر : 61075

فضای داخل کابین از مواد اولیه باکیفیت و فناورانه های جذاب تشکیل شده که باید به نمایشگر اصلی سیستم سرگرمی تبلتی 12 اینچی و نمایشگر تمام دیجیتال باکیفیت اطلاعات کیلومتر اشاره کنیم. نمایشگر هدآپ 12 اینچی نیز به عنوان آپشن برای این محصول در نظر گرفته شده است.

به گزارش خودروتک به نقل از عصر ایران-   سیتروئن به تازگی تصاویر مربوط به C5 X را منتشر کرده که می توان آنرا پاسخی به بازار برای رقابت با پژو 508، دی اس9 ، مرسدس ایی-کلاس، آئودی آ6 و ب ام و سری 5 دانست. اما نکته جالب در رابطه با محصولاتی که نام برده شد؛ ارائه آنها در یک کلاس بدنه مشخص مانند سدان و یا واگن است. در این میان سیتروئن با خودروی جدید خود سعی بر یک نوآوری داشته تا ترکیبی فعال از کلاس های مختلف بدنه را در یک محصول و یک جا ارائه دهد!

حاصل کار سی5 اکس است که کاملا ترکیب سدان و واگن را همراه دارد و با توجه به ارتفاع از سطح زمین مقداری نیز اس یو وی به نظر می رسد!

از منظر ابعاد برابر با 4805 میلیمتر در طول، 1865 میلیمتر در عرض و 1485 میلیمتر در ارتفاع توسعه یافته است. با این ابعاد؛ سی5 اکس از رقبای آلمانی خود که در ابتدای مطلب اشاره کردیم، مقداری کوچکتر است.

فضای داخل کابین از مواد اولیه باکیفیت و فناورانه های جذاب تشکیل شده که باید به نمایشگر اصلی سیستم سرگرمی تبلتی 12 اینچی و نمایشگر  تمام دیجیتال باکیفیت اطلاعات کیلومتر اشاره کنیم. نمایشگر هدآپ 12 اینچی نیز به عنوان آپشن برای این محصول در نظر گرفته شده است.

در بخش پیشرانه برنامه های متنوعی در نظر گرفته شده که جذاب ترین آن به  نمونه پلاگین هیبرید 225 اسب بخاری با قابلیت پیمایش 50 کیلومتر در حالت الکتریکی خالص(با سرعت 135 کیلومتر برساعت) مربوط می شود.

سیستم تعلیق بروزرسانی شده که در کلاس تطبیقی ارائه می شود، نقش مهمی در بهبود کیفیت رانندگی با سی5 اکس دارد.

این محصول در نیمه دوم سال جاری میلادی برای فروش در اروپا عرضه می شود و هنوز اطلاعاتی در رابطه با قیمت آن در دسترس نیست.

 
 

 

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها