کد خبر : 60957

پدال نیوزک کرایسلر ۳۰۰،خودرویی با چهار در بزرگ است که خریداران می‌توانند موتور V-۶ یا V-۸ را انتخاب کنند.

به گزارش خودروتک به نقل از باشگاه خبرنگاران ، کرایسلر ۳۰۰ یک سدان بزرگ و پا به سن گذاشته است که به این راحتی‌ها بازنشسته نمی‌شود. نسل فعلی این خودرو حدود ۱۰ سال است که در بازار حضور داشته و البته ریشه پلتفرم آن به سال ۲۰۰۵ بازمی‌گردد. شایعات زیادی درباره خاتمه تولید این خودرو به گوش می‌رسد، شایعاتی که می‌توانند رنگ واقعیت به خود بگیرند، اما امروز این‌گونه نخواهد بود.

 کرایسلر ۳۰۰، ۲۰۲۱ یک چهار در بزرگ است که  خریداران می‌توانند موتور V-۶ یا V-۸ را انتخاب کنند، موتور دوم بسیار قدرتمند است و مانند موتور یک کامیون عمل می کنند. در داخل ۳۰۰، یک کابین بزرگ برای چهار بزرگسال ارائه می شود، همچنین، صندلی عقب به راحتی سه کودک را در خود جای خواهد داد.

اگرچه آن را یک سدان اسپرت می نامند، اما کشش چندانی نخواهد داشت و تنها هیجان رانندگی بالایی به شما ارائه می‌دهد،  با ۳۰۰S اسپرت‌تر یک سواری کنترل شده و آسان خواهید داشت.

تتت

کرایسلر تریم‌های مجلل محدود و ۳۰۰C را برای سال ۲۰۲۱ متوقف کرده است و فقط مدل‌های Touring، Touring L و ۳۰۰S باقی مانده است. Touring L و ۳۰۰S هر دو تجهیزات استاندارد جدیدی مانند سنسور‌های پارک جلو و عقب، نظارت بر نقاط کور و هشدار عبور از وسایل نقلیه عقب را دریافت می‌کنند.

کرایسلر امسال نیز بسته استاندارد Red S Appearance را روی ۳۰۰S ساخت. این شامل تریم‌های بیرونی مشکی براق، چرخ‌های ۲۰ اینچی منحصر به فرد و نشان ویژه است. یک بسته Comfort Group هم اکنون در دو تریم برتر موجود است و روکش‌های چرمی، صندلی‌های جلوی تهویه دار، صندلی‌های عقب گرم شده، ستون فرمان شیب دار و تلسکوپی و سایر امکانات راحت را به همراه دارد.

مدل میان رده Touring L پیشنهاد  می شود که دارای ویژگی‌های لوکس و راحتی بسیاری با قیمت مناسب است. این مدل با استاندارد ۳.۶ لیتری V-۶ همراه است و می‌توان آن را با پیشرانه عقب یا چهار چرخ متحرک نیز خریداری کرد. اگر V-۸ می‌خواهید، باید به سراغ ۳۰۰S گران قیمت بروید که به سیستم تعلیق سخت‌ و سواری خوب مجهز است.

تتت

در بخش اتومبیل‌های بزرگ، کرایسلر ۳۰۰ به دلیل طرح مجهز به چرخ عقب و موتور موجود Hemi V-۸ با قدرت ۳۶۳ اسب بخار غیر معمول است. سیستم چهار چرخ متحرک اختیاری است، اما فقط با موتور استاندارد ۲۹۶ اسب بخاری ۳.۶ لیتری V-۶ امکان پذیر است.  این خودرو قادر است در ۶.۳ ثانیه به سرعت 96 کیلومتر در ساعت برسد.

 ۳۰۰ از نظر اندازه، خودروی خودروی استاندارد است. نیست. سیستم تعلیق سفت و سخت و چرخ‌های ۲۰ اینچی موجود در ۳۰۰S باعث شده است که این مدل خاص کمی خشن باشد. ۳۰۰ با موتور ۳.۶ لیتری V-۶ زیر کاپوت خود، در بحث صرفه جویی در مصرف سوخت، کمی با رقبای خود فاصله دارد. رقبای دیگر مانند نیسان ماکسیما به سادگی کارآمدتر هستند.

تتت

 از جمله امکانات این خودرو می توان به صندلی‌های جلو قابل تنظیم و پشتیبانی از ناحیه کمر قابل تنظیم، کنترل دوگانه اتوماتیک منطقه‌ای، فرمان چرمی، صندلی‌های چرمی  اشاره کرد. صندلی‌های گرم شونده و تهویه، صندلی‌های عقب گرم شونده، فرمان گرم شونده و فرمان قابل تنظیم نیرو در همه مدل‌ها به جز مدل پایه اختیاری است.

ارسال نظر

دیگر رسانه ها