کد خبر : 60909

شرکت هوندا تصویر جدید مربوط به خودرو CR-V مدل ۲۰۲۳ را منتشر کرد که خبر از باز طراحی این خودرو می‌دهد.

به گزارش خودروتک به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، عکس‌های جاسوسی منتشر شده اخیر نشان می‌دهد که خودروی هوندا CR-V مدل ۲۰۲۳ ، ظاهری مخروطی‌تر دارد که جایگزین خطوط صاف مدل فعلی می‌شود.

بارزترین تغییر در خودروی CR-V جدید ۲۰۲۳ ، تعمیرات اساسی نمای جلوی آن است. این تغییر محسوس، دماغه بدون لبه آن است که باعث می‌شود این کراس اوور سرسخت‌تر به نظر برسد. وقتی از جلو نگاه کنیم، یک جلوپنجره بزرگ ذوزنقه‌ای وجود دارد که در قسمت بالاتر عریض‌تر می‌شود. این خودرو چراغ جلو‌های باریک تری دارد که در گوشه‌ها زاویه دار هستند. پهلو‌های این خودرو دارای یک سبک ساده است و یک چین مشخص دارد که در امتداد خط شانه قرار دارد.

تصاویر جاسوسی نمای پشت خودروی CR-V را هم آشکار کرده است که در آن دیده می‌شود مانند قسمت جلو، یک شکل خلال تراش خورده وجود دارد. شیشه عقب این ماشین هم دارای یک زاویه تندتر است که باعث می‌شود دم تیزتر به نظر برسد. چراغ‌های عقب نیز دارای ظاهری بارزتر هستند.

مشخصات ظاهری هوندا CR-V مدل ۲۰۲۳

زمان عرضه هوندا CR-V جدید

به طور کلی، با توجه به ردپای بزرگتر CR-V جدید، به نظر می‌رسد که این خودرو باید فضای داخلی بیشتری داشته باشد. هوندا می‌خواهد تولید کراس اوور کوچکتر را افزایش دهد. البته هنوز به صورت کامل مشخص نیست که چه زمانی CR-V جدید وارد بازار می‌شود. آخرین اطلاعات در حال حاضر نشان می‌دهند که نمایش این خودرو در سال ۲۰۲۲ آغاز و در سال ۲۰۲۳ به فروش می‌رسد.

هوندا - HONDA - شرکت خودروسازی ژاپنی و چندملیتی است که به لحاظ تولید موتورسیکلت، اتومبیل و خودرو در جهان شناخته می‌شود. این شرکت از سال ۱۹۵۹ تاکنون، بزرگترین تولیدکننده موتورسیکلت در جهان است و همچنین با تولید ۱۴ میلیون موتور خودرو در سال، به ‌عنوان بزرگترین تولیدکننده موتور‌های درون‌سوز جهان، شناخته می‌شود.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها