کد خبر : 60900

تولید ماکان الکتریکی از سال ۲۰۲۲ آغاز می‌شود و به نظر می‌رسد این خودرو شاسی بلند در آینده نزدیک برقی شود.

به گزارش خودروتک به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، طبق گزارشی از Autoweek، شاسی بلند پورشه کاین طی چند سال آینده نسخه کاملاً برقی را ارائه  و از همان پلت فرم الکتریکی PPE مانند سایر پورشه و آئودی EV‌های آینده استفاده خواهد کرد.‌

می‌توان انتظار داشت که نسخه EV Cayenne در سال ۲۰۲۴ یا ۲۰۲۵ وارد بازار شود. بر اساس گزارشی از Autoweek، حمله تهاجمی خودرو‌های برقی آینده پورشه شامل یک خودروی سواری شاسی بلند کاین خواهد بود. تولید این نسخه شاسی بلند الکتریکی ماکان از سال ۲۰۲۲ آغاز می‌شود. کاین الکتریکی احتمالا در سال ۲۰۲۴ وارد بازار می‌شود.

هر دو شاسی بلند الکتریکی از همان پایه PPE برخوردار خواهند بود که برای بسیاری از مدل‌های آینده پورشه و آئودی مورد استفاده قرار می‌گیرد. Taycan و Audi e-tron GT فعلی از پلتفرمی به نام J۱ استفاده می‌کنند. ما فکر می‌کنیم که کاین الکتریکی در کنار مدل‌های فعلی موتور بنزینی و پلاگین e-Hybrid فروخته خواهد شد.

پورشه کاین 2021

ورود مدل EV ممکن است با بروزرسانی بزرگتر کوپه کاین مطابقت داشته باشد که می‌تواند یک ظاهر جدید و خارجی را ارائه دهد.

اگر کاین الکتریکی مشخصات پیشرانه را با تایکان به اشتراک بگذارد، می‌تواند تا ۷۵۰ اسب بخار قدرت در مدل رده بالای خود ارائه دهد. به دلیل اندازه بزرگتر، احتمالاً بسته‌های باتری بزرگتری نسبت به بسته‌های فعلی ۷۱.۰-kWh و ۸۳.۷-kWh تایکان ارائه می‌دهد. تنظیمات چهار چرخ متحرک با موتور‌های برقی جلو و عقب احتمالاً استاندارد خواهد بود.

در طی چند ماه آینده به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد این وسایل نقلیه الکتریکی آینده پورشه باشید، چرا که اطلاعات بیشتری را در مورد آنچه موجود است را می‌گیریم.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها