کد خبر : 59681

جیپ به زودی نسخه ای از رانگلر را به صورت مفهومی به نمایش می‌گذارد، احتمالاً یک رانگلر برقی تولید شود که تا پایان سال به فروش می‌رسد. کانسپت الکتریکی رانگلر به عنوان بخشی از خودرو جیپ سافاری، بهار امسال معرفی خواهد شد.

به گزارش خودروتک به نقل از باشگاه خبرنگاران، جیپ اکنون عکس تیزری از خودرو کاملاً برقی رانگلر منتشر کرده که این اتومبیل مفهومی مگنتو نامیده می‌شود، این خودرو احتمالاً اواخر امسال یا اوایل سال ۲۰۲۲ وارد بازار می شود. رانگلر EV به آرامی ظاهر می‌شود، جیپ تأیید کرده است که نسخه مفهومی این SUV که مجهز به باتری است، بهار امسال وارد بازار می‌شود.

این عکس تیزر نشان می‌دهد که این خودرو جدید  دارای یک سیستم انتقال قدرت کاملا متفاوت است، در اواخر ماه مارس یا اوایل آوریل، ایده کامل آن را در بهار امسال به عنوان بخشی از جیپ سافاری مشاهده خواهیم کرد و مدل تولید آن می‌تواند اواخر امسال یا اوایل سال ۲۰۲۲ باشد.

این خودرو به جای تنظیم موتور دوگانه، مانند بسیاری دیگر از خودروهای الکتریکی دارای چهار چرخ متحرک و سه یا حتی چهار ماژول باتری است و مانند رانگلر استاندارد و رانگلر ۴xe پلاگین هیبریدی تنظیمات بدنه روی فریم وجود دارد.

کانسپت الکتریکی جیپ رانگلر مگنتو به زودی ارائه می‌شود

به نظر می‌رسد رانگلر الکتریکی، در رنگ بندی متفاوتی عرضه شود و احتمالاً تنظیم روشنایی متفاوتی داشته باشد، ما هنوز چیزی در مورد ظرفیت باتری، میزان خروجی برق یا برآورد دامنه آن نمی‌دانیم. مانند آنچه که در مدل پلاگین هیبریدی ۴xe انجام شد، می‌توان تصور کرد که جیپ ادعا‌های زیادی درباره قابلیت‌های آفرود خود ارائه دهد.

در بهار امسال جیپ نسخه مفهومی رانگلر برقی را آغاز می‌کند. این خودرو به عنوان بخشی از جیپ سافاری ایستر ۲۰۲۱ وارد بازار می‌شود.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها