کد خبر : 58987

برای جابجایی این قلعه متحرک از یک پیشرانه 6.8 لیتری 12 سیلندر با 563 اسب بخار و گشتاور 664 پوند فوت استفاده می شود.

به گزارش خودروتک به نقل از عصر ایران- ارائه نسخه های اختصاصی از خودروهای خاص مانند رولز-رویس همواره یکی از جاذبه های خبری دنیای خودرو بوده است.

همانطور که اشاره شد؛ رولز-رویس فانتوم یکی از خاص ترین خودروهای  لوکس  جهان است و در این هیچی جای شکی وجود نخواهد داشت. یک  سدان  خوش قامت با 5770 میلیمتر طول و عرض 2016 میلیمتر که روی جاده فرمانروایی می کند.

برای جابجایی این قلعه متحرک از یک پیشرانه 6.8 لیتری  12 سیلندر  با 563 اسب بخار و گشتاور 664 پوند فوت استفاده می شود. 

در مطلب امروز هم سراغ یک نسخه شخصی سازی شده از فانتوم می رویم که با نام تمپوس شناسایی می شود. هنگام حضور در کابین این خودرو سفری فضایی به آسمان پرستاره و کهکشان را تجربه می کنید که مشابه آن تا کنون وجود نداشته است.

کنسول اصلی جلو در کابین از ورقه تیره رنگ الومینیوم انودایز با طرح 100 ستون عمودی شکل گرفته که منظره ای بسیار لوکس با حرکت نور در آن شکل می گیرد. طرح های کهکشانی نیز در قسمت داخلی درب ها و سقف ها جلب نظر می کنند که با نورپردازی هوشمند داخلی جلوه متفاوت تری را نیز به نمایش می گذارند.

علاوه بر زبان طراحی ویژه رولز-رویس در قسمت دماغه، حضور درب های خودکشی در نمای جانبی روش ورود به آسمان پرستاره رولز-رویس را نیز متفاوت و فراموش نشدنی می کند.

 
 

مازیار دانیالی

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها