کد خبر : 58437

برای افزایش طول خودرو از استاندارد شاسی اصلی و سازه فضاکار فولادی استفاده شده تا مشکلاتی مانند افت بدنه در قسمت جدید و عدم پایداری ایجاد نشود.

به گزارش خودروتک به نقل از عصرایران - تبدیل انواع سدان به وانت یکی از ویژگی های عجیب صنعت خودروی کشورمان است! که تا کنون نمونه های مختلفی مانند وانت پراید و پژو را در خیابان ها دیده ایم اما ظاهرا در مکزیک یک کمپانی با نام   VA-K Innovation در زمینه تغییرات بدنه و تیونینگ خودرو فعالیت دارد که اخیرا یک شاسی بلند را به وانت تبدیل کرده است!

این کمپانی در یکی از پروژه های اخیر خود سراغ لندروور دیسکاوری LR4 رفته و پس از اتمام کار یک وانت را پیش روی مخاطبان خود قرار داده است!

برای افزایش طول خودرو از استاندارد شاسی اصلی و سازه فضاکار فولادی استفاده شده تا مشکلاتی مانند افت بدنه در قسمت جدید و عدم پایداری ایجاد نشود. برای کفپش قسمت بار از چوب استفاده شده تا شرایطی در حد نام دیسکاوری در قالب جدید برای آن ایجاد شود!

براساس اطلاعات منتشره توسط تیونر، در بخش پیشرانه این پیکاپ از تپنده 5 لیتری 8 سیلندر با 370 اسب بخار خروجی و گشتاور 510 نیوتن متر استفاده شده است.

 
 
 
 

نسخه استاندارد:

 
نسخه استاندارد دیسکاوری 4

نسخه استاندارد دیسکاوری 4

 

 

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها