کد خبر : 57838

در جزئیات بدنه از عناصر آبی رنگ و همچنین بافت لانه زنبوری برای بخشی از قسمت ها استفاده شده که چنین رویکردی در خودروهای الکتریکی متداول بوده و البته ایی1 دانگ فنگ نیز یک الکتریکی خالص است.

به گزارش خودروتک به نقل از عصرایران -  E1 نام محصولی از دانگ فنگ است که می تواند در کلاس کراس اوور کامپکت نظر مشتریان را به خود جلب کند. برچسب قیمت این خودرو نیز یکی دیگر از جذابیت های آن است زیرا برای بازار چین بین 9500 تا 11400 دلار قیمت گذاری شده است.

از منظر طراحی همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید، شباهت هایی را با محصولات ارزان قیمت رنو همراه خود دارد. این کراس اوور کوچک برابر با 3699 میلیمتر در طول، 1579 میلیمتر در عرض و 1515 میلیمتر در ارتفاع توسعه یافته است. فاصله بین محورهای آن نیز برابر با 2423 میلیمتر است. فاصله از سطح زمین 120 میلیمتر محاسبه شده است.

رینگ ها در حالت استاندارد 14 اینچی هستند.

در جزئیات بدنه از عناصر آبی رنگ و همچنین بافت لانه زنبوری برای بخشی از قسمت ها استفاده شده که چنین رویکردی در خودروهای الکتریکی متداول بوده و البته ایی1 دانگ فنگ نیز یک الکتریکی خالص است.

 
 

پیشرانه

در این قسمت از یک موتور الکتریکی 33 کیلوواتی استفاده شده که گشتاوری معادل 125 نیوتن متر دارد. ظرفیت باتری لیتیومی مجموعه نیز برابر با 26.8 کیلووات ساعت است که برای شارژ کامل آن به 240 دقیقه زمان نیاز خواهید داشت.

در بخش جعبه دنده نمونه تک سرعته که با محور جلو در ارتباط دارد، استفاده شده است.

بیشینه سرعت 105 کیلومتر برساعت محاسبه شده است.

سیستم ترمز در چرخ جلو دیسکی و در عقب کاسه ای است.

 
 

کابین و ایمنی

کابین این کراس اوور اقتصادی دارای امکاناتی شامل: سیستم تهویه غیر اتوماتیک در تمامی تریم ها، سیستم ناوبری ماهواره ای، پشتیبانی از فرمان های صوتی، نمایشگر لمسی سیستم سرگرمی تبلتی، نشانگر ال ایی دیی امپر، یو اس بی، استراحتگاه دست ردیف جلو و عقب، پاور ویندزو جلو و عقب، آینه ها با تنظیم الکتریکی، برف پاک کن عقب و ... است.

در بخش ایمنی نیز مواردی مانند: رادار پارک جلو و عقب، دوربین عقب، نشانگر فشار باد لاستیک ها، ای بی اس، ایی بی دیی، ایزوفیکس و... قابل اشاره هستند.

 
 

 

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها