کد خبر : 57365

خبرنگاران موفق به انتشار اولین تصاویر جاسوسی از خودروی Skoda Fabia شدند.

به گزارش خودروتک به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، خودرو Skoda Fabia فعلی هنوز از نظر کاربردی عالی است اما در مقایسه با VW Polo و SEAT Ibiza جدید از نظر فناوری و طراحی، بسیار قدیمی‌تر است.

به محض اینکه فابیا جدید در ماه‌های بعدی به بازار عرضه شود، شرکت اسکودا به این مسائل رسیدگی خواهد کرد. در حال حاضر جاسوسان عکس‌هایی از نمونه‌های اولیه‌ای که بدنه واقعی آن‌ها پوشیده شده بود، منتشر کردند.

هاچ بک‌های سفید و قرمز دارای پنل‌های جعلی رنگی در بدنه برای پنهان کردن ورق واقعی فلز  هستند که گروه فولکس واگن از چندین سال قبل برای پوشاندن نمونه‌های اولیه خود استفاده می‌کند.

مشخصات خودرو Skoda Fabia

چراغ‌های جلو و عقب مشابه هم هستند زیرا شاخه‌ها دارای برچسب‌هایی هستند که از طراحی چراغ‌های LED موجود برای خودرو Fabia III تقلید می‌کنند. همانطور که مشاهده می‌شود چراغ‌های جلو کاملا متفاوت هستند زیرا چراغ‌های روشنایی روز از یک میله نور بدون وقفه تشکیل شده‌اند در حالی که فابیای فعلی دارای چهار LED جداگانه است. در عقب میزان روشنایی بسیار واضح‌تر است و تا در درب عقب ادامه می‌یابد. به نظر می‌رسد که مدل نسل بعدی با در نظر گرفتن چهار سنسور پارک در مقایسه با سه سنسوری که اکنون روی هاچ بک کوچک در نظر گرفته شده است، اندازه بزرگتری دارد.

تصویر جاسوسی خودرو جدید شرکت Skoda منتشر شد

به طور کلی Fabia از طراحی بالاتری برخوردار است و با مدل Supermini MQB A0 خود مقابله می‌کند. طراحی آن جالب به نظر نمی‌رسد، حتی در مشخصات مونت کارلو اما علت آن این است که بدنه آن استتار شده است و جزئیات آن مشخص نیست. نمونه اولیه سفید رنگ دارای ترمزهای درام در عقب است؛ این در حالی است که نمونه قرمز آن دارای دیسک است. قدرتمندترین Fabia III یک نسخه ویژه محدود با الهام از ماشین رالی Fabia R5 بود، اما فقط ۱۲۵ اسب بخار قدرت داشت که فاصله زیادی با ۱۸۰ اسب بخار ارائه شده توسط Fabia II RS با سوخت بنزین دارد.

تصویر جاسوسی خودرو جدید شرکت Skoda منتشر شد

انتظار می‌رود که این خودرو از موتورهای مشابه Fabia استاندارد استفاده کند، به این معنی که مشتریان از واحد بنزینی ۱/۰ لیتری توربوشارژ استفاده خواهند کرد. برخلاف تمام آن اتومبیل‌های VAG که معرفی شد، Fabia IV نیز به عنوان واگن ارائه می‌شود. در واقع این تنها مدل در نوع خود در بخش B اروپا خواهد بود. با این وجود این خودرو تا اواخر امسال رونمایی نمی‌شود زیرا Skoda می‌خواهد تا اواخر سال ۲۰۲۲ صبر کند تا فروش مدل سقف بلند خود را آغاز کند.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها