کد خبر : 57279

فضای داخل کابین از مواد اولیه بسیار باکیفیت شکل گرفته است. چرم سوزنی برای پوشش صندلی ها حس یک کراس اوور لوکس را انتقال می دهد.

به گزارش خودروتک به نقل از عصرایران -  انویژن به عنوان یکی از پرطرفدارترین کراس اوور های آمریکایی با ظاهری جدید و جذاب تر از قبل روی خروجی رسانه های خودرویی قرار گرفت که البته تصاویر مرتبط در کلاس استودیویی ارائه شدند.

هم اکنون تصاویر واقعی این کراس اوور منتشر شده که در ادامه مشاهده خواهید کرد.

در قسمت دماغه چراغ های اصلی با طراحی خطی و ترکیبی از ال ایی دیی و هالوژن ظاهری مرموز برای انویژن ایجاد کرده اند. گریل(جلوپنجره) کرومی با لوگوی بزرگ بیوک در مرکز و در نهایت بامپر یکپارچه و مجددا عناصر کرومی  ترکیب بسیار مناسبی را پیش روی مخاطب قرار می دهد.

رینگ های آلومینیومی با توجه به آپشن در اندازه های 18 تا 20 اینچی ارائه می شوند. فضای داخل کابین از مواد اولیه بسیار باکیفیت شکل گرفته است. چرم سوزنی برای پوشش صندلی ها حس یک کراس اوور لوکس را انتقال می دهد. فناورانه های کابین نیز مانند نمایشگر 10.2 اینچی لمسی با پشتیبانی از الکسای آمازون، اپل کارپلی و اندروید اوتو جلب نظر می کند. شارژ بی سیم، نمایشگر هدآپ و سانروف بزرگ بخش دیگری از ویژگی های این محیط است.

 
 

در بخش ایمنی نیز امکاناتی مانند ترمز اضطراری با تشخیص عابر، هشدار خروج از خط و دستیار حفظ خودرو بین خطوط، سنسورهای هشدار برخورد جلو و عقب، نوربالای تطبیقی، دستیار پارک عقب، دوربین 360 درجه و کروز کنترل تطبیقی قابل اشاره هستند که البته آپشن عامل اثرگذار در فعال سازی این موارد است.

در بخش پیشرانه از موتور 2 لیتری توربوشارژ 4 سیلندر با 228 اسب بخار خروجی و گشتاور 258 پوندفوت استفاده شده است. این مجموعه با جعبه دنده 9 سرعته اتوماتیک هماهنگ می شود که با محور جلو در ارتباط است اما سامانه تمام چرخ محرک نیز به عنوان آپشن قابل انتخاب است.

 
 

این محصول با قیمت پایه 32995 دلار عرضه می شود و در بالاترین آپشن به 41395 دلار می رسد.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها