کد خبر : 57186

شرکت BMW اعلام کرد مدل M و برقی این شرکت به طور رسمی در سال ۲۰۲۱ رونمایی می‌شود.

به گزارش خودروتک به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، شرکت BMW اعلام کرد که یک خودرو الکتریکی مدل M را تا اواخر سال جاری میلادی معرفی می‌کند.

در این اعلامیه اطلاعاتی در مورد میزان تولید مدل M در سال ۲۰۲۰ نیز عرضه شد. این شرکت باواریایی در دسامبر سال گذشته نیز به طور غیر مستقیم در مورد خودرو جدید برقی خود و مسائل مربوط به آن خبرهایی را به اشتراک گذاشته بود. این خودرو جدید که  M4 Convertible نام دارد، قرار است امسال وارد بازار شود. در یک ویدئوی تبلیغاتی که در M Town فیلمبرداری شده است، وانت الکتریکی E92 M3 نمایش داده شد و در کنار آن عدد ۲۶ ۲۰۲۱ ظاهر می‌شود.

این احتمالا اشاره‌ای ظریف به تاریخی است که قرار است اتومبیل به طور رسمی ارائه شود. این بدان معنی است که این خودرو قرار است در هفته ۲۶ از سال ۲۰۲۱ معرفی و عرضه شود. به عبارت دیگر بین تاریخ‌های ۲۸ ژوئن و ۴ ژوئیه منتظر این رویداد باشیم.

این اطلاعیه جزئیات خودرو جدید BMW را مشخص نمی‌کند و فقط اعلام کرد که M GmbH به عنوان اولین خودرو الکتریکی BMW عرضه می‌شود. هنوز مشخص نیست که این خودرو یک EV خالص یا هیبریدی است. برخی تحلیل‌گران اظهار داشتند که این خودرو یک مدل i4 با مارک M است؛ در حالی که بعضی دیگر ادعا می‌کنند BMW پلاگین هیبریدی X8 M خواهد بود. این خودرو هر شکلی که به خود بگیرد، در گروه M و با نام تجاری M4 Convertible و در اولیل تابستان به دست مشتریان می‌رسد. مشتریان باید کمی بیشتر منتظر M3 Touring باشند زیرا BMW اعلام کرد که این خودرو هنوز در حال توسعه است.

عرضه خودرو جدید و الکتریکی شرکت BMW در سال ۲۰۲۱

در این میان خودرو M5 CS در روزهای آینده با عنوان قدرتمندترین و سبک‌ترین خودرو سری 5 king-of-the-hill معرفی می‌شود. جالب توجه است که BMW متعهد شده‌است که تمام مدل‌های M مجهز به جعبه دنده دستی و نسخه‌های اتوماتیک به صورت رقابتی و همزمان تکمیل می‌شوند. تنظیمات دو پدال کهBMW  به آن اشاره می‌کند، یک جعبه دنده هشت مرحله‌ای M Steptronic با  Drivelogic  است که توسط ZF تولید می‌شود.

عرضه خودرو جدید و الکتریکی شرکت BMW در سال ۲۰۲۱

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها