کد خبر : 57182

نیسان قشقایی برای سال 2021 با بروز رسانی های گسترده ای در ظاهر و بخش فنی به بازار می آید. نیسان قشقایی جدید قرار است در بهار 2021 به بازار عرضه شود.

به گزارش خودروتک، دست و پنجه نرم کردن خودروسازان با دوران همه گیری ویروس کرونا و افت فروش خودرو موجب شد تا برنامه عرضه بسیاری از مدل های 2021 که معمولا پیش از شروع سال جدید انجام می شد به تاخیر بیافتد.

نیسان قشقایی جدید نیز به همین دلیل دیرتر از موعد همیشه یعنی سه ماه آخر سال قبل به بازار می آید. با این حال نیسان بروزرسانی های خوبی را در این خودرو انجام داده که برای علاقمندان به این خودرو، به صبر کردنش می ارزد.

تقریبا اکثر منابع معتبر صنعت خودرو جهان از فیس لیفت نیسان قشقایی 2021 خبر می دهند. نیسان قشقایی در نسل دوم خود به سر می برد. نسلی که عرضه آن از سال 2016 آغاز شد. در سال 2017 اولین فیس لیفت این نسل عرضه شد و حالا دومین فیس لیفت روی آن انجام می شود.

مهمترین تغییر ظاهری هم در نگاه اول تغییراتی است که در چراغ های جلو داده شده است. چیزی شبیه به الگوی استفاده شده در نیسان جوک که به نوعی دارای دو چراغ اصلی جلو مجزا از هم است.

از نظر فنی نیز آپدیت های موتوری روی آن صورت گرفته است. موتور بنزینی آن قوی تر شده و قدرت آن به 158 اسب بخار رسیده است. همچنین مدل هیبرید هم به این خودرو اضافه شده و 187 اسب بخار قدرت خواهد داشت.

در کنار بهبودهای ایمنی و سیستم های کمک راننده، از نظر ظاهری نیز مدل 2021 نیسان قشقایی با طیف رنگی جالب توجهی به بازار می آید. رنگ های غیر معمول مانند صورتی، بنفش و سبز کله غازی از رنگ هایی هستند که به طور استاندارد در این خودرو قابل سفارش خواهند بود. 

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها