کد خبر : 55968

تصاویری از فضای داخل کابین این محصول در دسترس نیست اما پیش بینی می شود همه چیز در سطح اقتصادی ارائه شده باشد.

به گزارش خودروتک به نقل از عصرایران - لادا نیوا نام یک کراس اوور جمع و جور است که از سال 1977 تا کنون توسط کمپانی روسی آووتواز روانه بازار شده است.

در سال 2003 طی همکاری آووتواز با جنرال موتورز نمونه تغییر برند یافته شوورلت نیوا نیز روی خط تولید رفت که در نهایت جنرال موتورز تمام سهام خود را به خودروساز روسی واگذار کرد.

این خودرو نیز همانند سایر تولیدات روس ها در این بخش فاقد زیبایی مطابق با استانداردهای روز و پیشرفت های فناورانه مرتبط، است.

 
مدل تغییر برند

مدل تغییر برند

 

اگر به تاریخ صنعت خودروی روسیه علاقه مند هستید؛ مطالعه این لینک پیشنهاد می شود.

نیوا تراول 2021

 اکنون تصاویری از مدل 2021 نیوا با نام کامل لادا نیوا تراول منتشر شده که چهره ای امروزی تر یا بهتر بگوئیم قابل تحمل تر را به عنوان یک شاسی بلند ارائه می دهد.

در اولین نگاه، مخاطب به سرعت متوجه کپی روسی از تویوتا و بهره برداری از الگوی دماغه محصولاتی مانند  راو4 و   4رانر می شود. جزئیات پلاستیکی حجیم علاوه بر دماغه در سایر قسمت های بدنه مانند فندرها(گلگیر) و بالای رکاب در نمای جانبی مشاهده می شود تا ظاهری آفرودی برای نیوا تراول 2021 ایجاد کند.

 
 

تصاویری از فضای داخل کابین این محصول در دسترس نیست اما پیش بینی می شود همه چیز در سطح اقتصادی ارائه شده باشد.

در بخش فنی نیز می توان به حضور سامانه تمام چرخ محرک در حالت استاندارد برای تمامی تریم ها اشاره کرد. برای پیشرانه احتمالا از نمونه 1.7 لیتری با 80 اسب بخار خروجی و گشتاور 127 پوندفوت استفاده می شود که با یک جعبه دنده 5 سرعته دستی هماهنگ خواهد شد.

اعداد مورد اشاره برای دوران کنونی و حتی در سطح ابتدایی ترین محصولات چینی نیز قابل مقایسه نیستند. با چنین پیشرانه ای نیوا تراول طی 19 ثانیه به سرعت 100 کیلومتر برساعت می رسد! و بیشینه سرعت نز برابر با 140 کیلومتر برساعت خواهد بود.

مدل های قبلی این محصول حدود 10 تا 12 هزار دلار قیمت دارند که احتمالا مدل جدیدتر مقداری بالاتر در همین محدوده قرار خواهد گرفت.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها