کد خبر : 55664

سال ۲۰۲۰ برای شورلت کوروت سالی پرهیاهو و شلوغ بود. تا کنون در مجموع ۲۰۳۶۸ نمونه از این ماشین‌های اسپورت مونتاژ و به مشتریان تحویل داده شده‌است. اما در آستانه سال جدید میلادی زمان آن فرا رسیده است که نمونه‌های سال ۲۰۲۱ برای علاقه‌مندان عرضه شود. فقط به دلیل شیوع ویروس کرونا، علاقه‌مندان برای ثبت نام و دریافت آن باید به مدت ۱۸ ماه منتظر بمانند.

به گزارش خودروتک به نقل از باشگاه خبرنگاران، در همین حال شورولت به توسعه سایر اعضای خانواده Corvette C8 ادامه می‌دهد که باید دیر یا زود به این مجموعه بپیوندند.

این خودروها شامل Z06 است که یک مدل هیبریدی طراحی شده برای سال ۲۰۲۳ است. با این اوصاف، یک فیلم جاسوسی جدید که نمونه‌های اولیه نمونه Corvette را در جاده‌های عمومی آزمایش می‌کند، توجه مخاطبان را به خود جلب کرد و متخصصان را به فکر انداخت که مشخصات پنهان در زیر استتار چیست؟

این فیلم کوتاه در کوه‌های سان جاسینتو در کالیفرنیا تهیه شده است؛ جایی که برخی از عکس‌های اولیه جاسوسی Corvette C8 در چند سال پیش ساخته شده بود. این فیلم‌ها نشان می‌دهد که دو نمونه اولیه کاملا مبدل به لباس و یک C8 Corvette Stingray بدون رنگ مایل به زرد در شتاب پشت سر آن‌ها در جاده‌ای با انحنا و با سرعت مناسب عبور می‌کنند.

فردی که ویدئو را ضبط کرده می‌گوید: "کمتر از ۲ سال پیش، یک خبر داغ دریافت کردم که مدل‌های پایه C8 در کوه‌های محل زندگی من در حال آزمایش هستند. دیروز دوباره این اتفاق برای ما افتاد".

تصویر شورلت Corvette C8 مدل ۲۰۲۱ لو رفت (+فیلم)

متاسفانه اعلام مشخصات دقیق این خودروهای آزمایشی بسیار دشوار است. لوله‌های اگزوز در قسمت پشت و کناری نصب شده‌اند و احتمالا به این معنی است که این نمونه‌های اولیه Z06 نیستند. فردی که این ویدئو را ضبط کرده‌است حدس می‌زند این‌ها نمونه اولیه نمونه Corvette C8 هیبریدی باشند؛ اما بازهم هیچ چیز در این زمینه صد در صد اثبات نشده‎ است. حدس ما بر اساس طرح سیستم اگزوز، این است که این خودروهای آزمایشی در واقع کوروت گرند اسپورت هستند.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها