کد خبر : 54701

داخل کابین آی دی.4 یک محیط کاملا مینیمال است که با سادگی و فناورانه های خود مخاطب را به چالش می کشاند.

به گزارش خودروتک به نقل از عصرایران - ID.4 مدل 2021 یکی از جدیدترین کراس اوور های تمام الکتریکی گروه فولکس واگن است که نسل اول آن با مدل 2020 متولد شده است. این محصول از منظر ابعاد برابر با 4585 میلیمتر در ارتفاع، 1852 میلیمتر در عرض و 1636 میلیمتر در ارتفاع توسعه یافته است. فاصله بین محورهای آن نیز برابر با 2766 میلیمتر است.

همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید؛ آی دی.4 از منظر طراحی ویژگی های جذابی را به اشتراک می گذارد و به عنوان یک محصول آینده نگر عملکرد موفقی در جلب نظر مخاطبان خود دارد.

برد حرکتی 402 کیلومتر بطور رسمی برای این محصول تایید شده که این شاخص مربوط به باتری 82 کیلووات ساعت می شود.

قیمت پایه این مدل 39995 دلار اعلام شده است.

این محصول با باتری 82 کیلووات ساعت در بازار آمریکا برابر با 201 اسب بخار خروجی و 309 نیوتن متر گشتاور دارد. نسخه قدرتمند تر مجهز به سامانه تمام چرخ محرک با یک موتور الکتریکی اضافه و 302 اسب بخار خروجی نیز در برنامه توسعه این محصول قرار دارد.

برای بازار اروپا آی دی.4 با 3 گزینه در بخش موتور پیش روی مشتریان خواهد بود که شامل نمونه 146 اس بخاری و 168 بخاری با استفاده از باتری 52 کیلووات ساعت و یک نمونه مجهز به باتری 71 کیلووات ساعت با 201 اسب بخار خورجی می شود.

رینگ ها در حالت استاندارد 20 اینچی هستند و امکان سفارش نمونه 21 اینچی نیز در نظر گرفته شده است.

 
 
 
 
 
 
 

کابین

داخل کابین آی دی.4 یک محیط کاملا مینیمال است که با سادگی و فناورانه های خود مخاطب را به چالش می کشاند. از امکانات کابین می توان به نشانگر آمپر دیجیتال 5.3 اینچی، نمایشگر سیستم سرگرمی 10 اینچی در حالت استاندارد و 12 اینچی در حالت آپشن، پشتیبانی از اپل کارپلی و اندروید اوتو، شارژر بی سیم، پورت یو اس بی تایپ-سی، نورپردازی هوشمند، پشتیبانی از فرمان های صوتی مانند تغییر دمای کابین و ... اشاره کرد.

 
 

ایمنی

در بخش ایمنی نیز مواردی مانند ترمز اتوماتیک اضطراری با قابلیت شناسایی عابر پیاده، هشدار خروج از خط و دستیار حفظ خودرو بین خطوط، کروز کنترل تطبیقی با پشتیبانی از حالت رانندگی نیمه خودکار و... قابل اشاره هستند.

 
 

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها