کد خبر : 53289

صندلی ها از نظر کیفیت و ارگونومی بروزرسانی شده اند و در مسافت های طولانی خستگی کمتری را برای سرنشین همراه خواهند داشت.

به گزارش خودروتک به نقل از عصر ایران - نیسان به تازگی از فیس لیفت 2021 ناوارا رونمایی کرده که با تغییرات جدید جذاب تر از  قبل شده است.

همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید در بخش دماغه و بطور خاص گریل(جلوپنجره) بروزرسانی هایی را مشاهده می کنیم. گرافیک داخلی چراغ های اصلی جلو نیز بهبود یافته است.

جذاب ترین تریم ناوارا 2021 با نام PRO-4X معرفی می شود که ویژگی های جالبی مانند سامانه تمام چرخ محرک فعال در سرعت پایین با سیستم کنترل آفرود و بهبود چشمگیر فرمان پذیری از جمله موارد قابل اشاره است.

 
 

در فضای داخلی کابین نیز یک یک نمایشگر 8 اینچی ویژه سیستم سرگرمی و یک نمایشگر 7 اینچی ویژه نمایش اطلاعات خودرو در قسمت آمپر با کیفیت تصویر ارتقا یافته، مشاهده می شود. شکل ظاهری فرمان نیز تغییر کرده و جذاب تر از قبل شده است. پشتیبانی از اپل کارپلی، پورت یو اس بی-سی نیز از دیگر ویژگی های محصول جدید است.

 
 

صندلی ها از نظر کیفیت و ارگونومی بروزرسانی شده اند و در مسافت های طولانی خستگی کمتری را برای سرنشین همراه خواهند داشت.

از امکانات ایمنی می توان به دوربین 360 درجه، نمایش نقاط کور دید راننده، هشدار خروج از خط و دستیار حفظ خودرو بین خطوط،  سامانه کمکی شروع حرکت در سربالایی، دستیار حرکت در سربالایی، سیستم کنترل سرعت در سراشیبی، ترمز اضطراری هوشمند و ... اشاره کرد.

در بخش پیشرانه از نمونه 4 سیلندر 2.3 لیتری دیزلی توربو با 188 اسب بخار خروجی و گشتاور 450 نیوتن متر استفاده شده است. این مجموعه با جعبه دنده 7  سرعته اتوماتیک و سامانه تمام چرخ محرک در حالت آپشن ارائه می شود.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها