کد خبر : 53271

در اطلاعات مرتبط خودرو اشاره شده که پالادیوم طی 4.5 ثانیه از حالت توقف به سرعت 100 کیلومتر برساعت می رسد و بیشینه سرعت نیز برابر با 210 کیلومتر برساعت است.

به گزارش خودروتک به نقل از عصرایران - اجرای پروژه ها شخصی سازی در صنعت خودرو همواره بخش جذابی را به خود اختصاص داده است؛ البته تمامی این فعالیت های مربوط به پروژه های تیونینگ نمی شود و گاهی خلاقیت های شکل می گیرد که بیشتر مخاطب را به یاد مجموعه تبدیل شوندگان می اندازد!

اخیرا خودرویی با نام Aznom Palladium معرفی شده که در واقع حاصل تبدیل یک دستگاه پیکاپ رم 1500 به لیموزینی ترکیبی شبیه رولز-رویس و بنتلی است. از این محصول فقط 10 دستگاه تولید خواهد شد.

از منظر ابعاد برابر با 5960 میلیمتر در طول توسعه یافته  و همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید، جزئیات کرومی در تمامی قسمت های بدنه به کار گرفته شده تا حس یک خودروی لوکس را انتقال دهد.

 
 

اما در بخش پیشرانه از تپنده 5.7 لیتری توربودوقلو 8 سیلندر با 700 اسب بخار خروجی و گشتاور 900 نیوتن متر گشتاور استفاده شده است. سیستم eTorque هیبرید ملایم نیز به عنوان آپشن پیش روی مشتریان قرار خواهد داشت.

پیشرانه با جعبه دنده 8 سرعته اتوماتیک و سامانه تمام چرخ محرک مجهز به دیفرانسیل قفل شونده الکترونیک هماهنگ شده است.

در اطلاعات مرتبط خودرو اشاره شده که پالادیوم طی 4.5 ثانیه از حالت توقف به سرعت 100 کیلومتر برساعت می رسد و بیشینه سرعت نیز برابر با 210 کیلومتر برساعت است.

در فضای داخلی و بطور خاص کنسول جلو همان الگوی استاندارد پیکاپ رم را مشاهده می کنیم اما برای ایجاد جزئیات ویژه از مواد فوق باکیفیت برای تزئین الگوی مذکور استفاده شده است.

 
 

سیسم صوتی هارمن کاردون و دو تبلت سرفیس اکس  پرو از مایکروسافت نیز فناورانه های کابین را تکمیل می کنند.

 

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها