کد خبر : 53182

قیمت پایه این محصول در ژاپن از 47 هزار دلار آغاز می شود. سامانه تمام چرخ محرک در حالت آپشن ارائه می شود.

به گزارش خودروتک به نقل از عصر ایران - کراون یکی از برندهای باسابقه در گروه تویوتا است که تا کنون 15 نسل از آن ارائه شده است.

سابقه برند مذکور به سال 1955 میلادی باز می گردد و محصولات آن شامل سدان های لوکس با طراحی متفاوت و اختصاصی می شود و البته برخلاف سایر مدل های تویوتا همواره در بازار داخلی ژاپن و محدود نقاط دیگر عرضه شده است.

به تازگی تصاویری از کراون 2021 در ژاپن منتشر شده که بیشترین تغییرات در مقایسه با مدل قبلی را باید در کابین آن جستجو کنیم. اینجا از یک نمایشگر بزرگ 12.3 اینچی با پشتیبانی از اپل کارپلی و اندورید اوتو به عنوان نمایشگر اصلی تنظیمات سیستم سرگرمی استفاده شده است.

 
 

دریچه های سیستم تهویه افقی در قسمت میانی کنسول جلو و یک نمایشگر 7 اینچی به همراه دکمه های تنظیمی زیر آن(ویژه سیستم تهویه) از دیگر جذابیت های جانمایی جدید جزئیات کابین است.

 
 

در بخش ایمنی نیز ویژگی های جدیدی وارد این محصول شده که از جمله می توان به کاهنده اتوماتیک سرعت برای سامانه کروز کنترل، بهبود سیستم ترمز هوشمند با توانایی تشخیص عابر و دوچرخ های متحرک و ... اشاره کرد.

در مدل تغییرات جدید برای پیشرانه مورد اشاره قرار نگرفته است. بنابراین زیر درپوش موتور از نمونه 2 لیتری توربو با 245 اسب بخار خروجی  گشتاور 350 نیوتن متر استفاده شده است.علاوه بر این دو نمونه هیبریدی نیز قابل سفارش است.

یکی نمونه 2.5 لیتری با 226 اسب بخار خروجی و دیگری نمونه 3.5 لیتری با 359 اسب بخار خروجی که هر دو موتور نامبرده در هماهنگی با یک موتور الکتریکی و باتری لیتیوم-یون عمل می کنند.

قیمت پایه این محصول در ژاپن از 47 هزار دلار آغاز می شود. سامانه تمام چرخ محرک در حالت آپشن ارائه می شود.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها