کد خبر : 53096

باید لاستیک های آفرودی 32 اینچی را نیز اضافه کنیم تا بیراهه نورد گلادیاتور آماده هرگونه ماجراجویی در طبیعت باشد.

به گزارش خودروتک به نقل از عصرایران - جیپ به تازگی تصاویر مربوط به گلادیاتور ویلیز 2021 را منتشر کرده است.

همانطور که از نام این محصول مشخص است و البته طرفداران خودروهای جیپ به خوبی می دانند؛ ویلیز اشاره ای تاریخی دارد به اولین مدل های خودروی نظامی جیپ که در سال 1940 میلادی معرفی شد.

هم اکنون نیز جدیدترین مدل گلادیاتور با همراهی لوگوی ویلیز عرضه شده تا جذابیت های این آفرودر جان سخت را برای مخاطبین خود افزایش دهد.

 
 

همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید؛ زبان طراح ثابت و فرمول ساده جیپ به همراه جزئیاتی مانند رینگ های آلومینیومی تیره 17 اینچی و گریل(جلوپنجره) مشکی براق بازهم به ارائه خودرویی متفاوت ختم شده است.

به آنچه مطرح شد باید لاستیک های آفرودی 32 اینچی را نیز اضافه کنیم تا بیراهه نورد گلادیاتور آماده هرگونه ماجراجویی در طبیعت باشد.

در این قسمت یک نمایشگر 8.4 اینچی ویژه تنظیمات سیستم سرگرمی، سیستم صوتی با 8 بلندگو، رادیو و مسیریاب ماهواره ای، تنظیم 6 جهته دستی صندلی راننده و 4 جهته صندلی سرنشین جلو، قطب نما، پورت 12 ولت، یو اس بی و ... قابل اشاره هستند.

 
 

در بخش ایمنی نیز مواردی مانند سیستم پایداری الکترونیکی، ترمز ای بی اس، دستیار حرکت در سربالایی، دوربین پارک، ایربگ، نمایشگر فشار باد لاستیک ها، استارت دکمه ای و ... قابل اشاره هستند.

در بخش پیشرانه از نمونه 6 سیلندر 3.6 لیتری 24 سوپاپ در هماهنگی با جعبه دنده 8 سرعته اتوماتیک استفاده شده است.

میزان مصرف سوخت این خودرو مجهز به سامانه تمام چرخ محرک برای هر 100 کیلومتر رانندگی در شهر برابر با 13.8 لیتر و در بزرگراه 10.7 لیتر است.

قیمت گلادیاتور ویلیز در تریم پایه از 35265 دلار آغاز می شود

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها