کد خبر : 51801

تفاوت سطحی که طراحان جگوار میان درپوش موتور و خط آغاز چراغ های اصلی جلو ایجاد کرده اند؛ سبکی است که طی دهه های گذشته در صنعت خودرو به عنوان امضایی برای جگوار شناخته می شود.

به گزارش خودروتک به نقل از عصرایران - جگوار به تازگی تصاویر مربوط به سدان لوکس میان سایز خود یعنی نسل دوم خانواده اکس اف را منتشر کرده است.

اکس اف مدل 2021 همچنان ویژگی های ظاهری خود به عنوان یک اسپرت خیابانی را حفظ کرده است.

طراحی

چراغ های اصلی جلو با گرافیک داخلی متشکل از نوارهای ال ایی دیی و هالوژن در هماهنگی با گریل(جلوپنجره) بیضی شکل منظره ای مرموز را شکل داده است. اگر به این فرمول، خطوط روی درپوش موتور یا همان هود لاین ها را نیز اضافه کنیم همه چیز پرقدرت تر و حرفه ایی تر به چشم می آید.

تفاوت سطحی که طراحان جگوار میان درپوش موتور و خط آغاز چراغ های اصلی جلو ایجاد کرده اند؛ سبکی است که طی دهه های گذشته در صنعت خودرو به عنوان امضایی برای جگوار و البته برندهای دیگر مانند رولز-رویس و بنتلی شناخته می شود.

رینگ های آلومینیومی 19 اینچی نقره ای یا  20 اینچی مشکی براق برای جگوار در حالت استاندارد قابل سفارش است و همچنین جزئیات کرومی مانند لوگوی جگوار روی فندر(گلگیر) بر حس لوکس این محصول افزوده است.

در نمای عقب؛ شاهد یکی از بهترین های بازار جهانی از منظر طراحی هستیم. چراغ های اصلی با گرافیک داخلی اختصاصی و یک نوار کرومی که از داخل آنها عبور کرده؛ مجموعه بی نظیری را شکل داده اند.

 
 

کابین

داخل کابین بیشترین و مهمترین بروزرسانی ها را همراه خود دارد. یک محیط بسیار باکیفیت و لوکس که از نمایشگر با لبه های خمیده 11.4 اینچی ویژه تنظیمات سیستم سرگرمی استفاده می کند. پشتیبانی از اپل کارپلی و اندروید اوتو، دوربین 360 درجه، رابط کاربری جدید سیستم سرگرمی، نمایشگر تمام دیجیتال ویژه نشانگر آمپر و... بخشی از ویژگی های کابین جدید هستند.

 
 

پیشرانه

برای پیشرانه دو انتخاب پیش روی مشتری قرار خواهد داشت که شامل نمونه محور عقب 4 سیلندر 2 لیتری توربو با 246 اسب بخار خروجی می شود و دیگری نمونه 2 لیتری توربوی مجهز به سامانه تمام چرخ محرک با 296 اسب بخار خروجی.

شاخص صفر تا 96 کیلومتر برساعت برای گزینه اول برابر با 6.5 ثانیه و برای موتور دوم برابر با 5.8 ثانیه محاسبه شده است.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها