کد خبر : 51245

با انتخاب وضعیت مصرف سوخت اقتصادی می توان تنها از دو سیلندر فعال در موتور استفاده کرد. این مجموعه با جعبه دنده 6 سرعته دستی هماهنگ می شود.

به گزارش خودروتک به نقل از عصر ایران - پوما اس تی 2021 کراس اوور کوچک فورد در واقع رونوشتی از فیستا دیگر محصول این کمپانی است که مقداری ارتفاع آن از سطح زمین بیشتر شده است.

طراحی

این خودرو ویژگی های طراحی جالبی را به عنوان یک خودروی شهری همراه خود دارد که از جمله می توان به دماغه عضلانی آن متشکل از چراغ های اصلی بزرگ برجسته با گرافیک داخلی جذاب، گریل(جلوپنچره) 8 ضلعی دارای بافت لانه زنبوری و یک بامپر(سپر) اسپرت خوش فرم و زیبا اشاره کرد.

درپوش موتور پوما اس تی نیز چین ها و الگوی برش مطلوبی دارد که آنرا کاملا از یک طراحی ساده و معمولی فاصله می دهد.

 
 

در نمای جانبی نیز مجموعه هماهنگی پیش روی مخاطب قرار می گیرد. بویژه رینگ های 19 اینچی و فندرهای(گلگیر) عضلانی که در یک محیط کوچک به خوبی حس خودرویی باکیفیت و متفاوت را انتقال می دهند.

 
 

در نمای عقب نیز یکی از بهترین منظره های مرتبط با این کلاس را مشاهده می کنیم. بسیاری از کارشناسان طراحی چراغ های اصلی پوما را از نمونه های مشابه در گروه رنو و پژو جذاب تر می دانند.

 
 

کابین

داخل کابین یک محیط ساده و کاربردی را در اختیار کاربران خود قرار می دهد. نمایشگر اصلی 8 اینچی ویژه تنظیمات سیستم سرگرمی با پشتیبانی از اپل کارپلی و اندروید اوتو، نمایشگر دیجیتال جایگزین نشانگر سنتی آمپر، شارژر بی سیم، تعویض دنده ولومی، جزئیات مربوط به تریم اس تی و ... بخشی از ویژگی های پوما اس تی هستند.

 
 

در بخش ایمنی نیز به هشدار برخورد از جلو، کروز کنترل تطبیقی، شناسایی هوشمند علائم ترافیکی و ... می توان اشاره کرد.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها