کد خبر : 50956

نهات ویونگ مرد شماره 1 وین فست رویای عرضه محصولات خود در بازار آمریکا را دارد و همچنان تلاش دارد تا این مهم را در سال 2021 دست یافتنی کند.

به گزارش خودروتک به نقل از عصرایران - به تازگی تصاویر جدیدی از تریم پرزیدنت شاسی بلند وین فست منتشر شده که بنابر اطلاعات کمپانی سازنده؛ تولید این نمونه فقط به 500 دستگاه محدود می شود و در آن از پیشرانه 8 سیلندر استفاده خواهد شد.

همانطور که قبلا اشاره شد؛ نهات ویونگ مرد شماره 1 وین فست رویای عرضه محصولات خود در بازار آمریکا را دارد و همچنان تلاش دارد تا این مهم را در سال 2021 دست یافتنی کند.

معرفی یک خودروی الکتریکی کامل نیز جز برنامه های مهم این خودروساز است. اما تنها موردی که درباره تریم پرزیدنت مورد اشاره قرار گرفته مربوط به پیشرانه 6.2 لیتری 8 سیلندر آن می شود که 420 اسب بخار خروجی و 460 پوندفوت گشتاور دارد. با این ویژگی ها؛ خودرو طی 6.8 ثانیه از حالت توقف به سرعت 100 کیلومتر برساعت می رسد و بیشینه سرعت آن نیز برابر با 300 کیلومتر برساعت خواهد بود.

قیمت احتمالی این محصول حدود 165 هزار دلار اعلام شده است.

 
 

وین فست برای رنگ بدنه این محصول از ترکیبی استفاده کرده که ما را به یاد محصولات منهارت پرفورمنس تیونر مطرح آلمانی می اندازد!

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها