کد خبر : 48203

رینگ ها به شکل 5 پره دوقلو و در اندازه 20 اینچی انتخاب شده و با لاستیک های برند حرفه ای میشلن هماهنگ هستند.

به گزارش خودروتک به نقل از عصرایران - مدتی قبل 840i کانورتیبل 2020، بزرگترین کوپه ب ام و را در گروه خودروی عصر ایران معرفی کردیم که جزئیات کاملش در این لینک قابل دسترسی است. همانطور که اشاره شد این کوپه خوش فرم از موتور 3 لیتری توربو با خروجی 335 اسب بخار استفاده می کند و با توجه به حدود 2 تن وزن باید از سواری با آن در جاده های زیبا و سرسبز لذت برد و در واقع انتخاب مناسبی برای ماجراجویان و عاشقان خودروهای سریع نخواهد بود.

در زمان ارائه این محصول، اتفاقا انتقادهای زیادی متوجه ب ام و شد که چرا از پیشرانه قدرتمندتر استفاده نکرده و یا اینکه در مهندسی وزن خودرو خلاقیت بیشتری را به نمایش نگذاشته است!

ب ام و پاسخ خود را برای منتقدین با یک روش جالب ارائه کرده است و آن معرفی M8 کابریولت کامپتیشن مدل 2020 است. لوگوی M و همچنین امضای کامپتیشن در محصولات ب ام و یعنی افزایش انتظار مشتری تا بالاترین حد ممکن آن و در رابطه با این خودروی روباز نیز 173500 دلار می تواند اوج هیجان سواری با یک کابریولت را تضمین کند!

تصاویری که برای این مطلب استفاده شده مربوط به نمونه آپشن 188 هزار دلاری است.

 
 

همانطور که مشاهده می کنید این خودرو به رنگ سبز بسیار جذابی پیش روی ما قرار گرفته که ب ام و آنرا سبز سیگنال نامگذاری کرده است. از نظر ظاهری تفاوت چندانی با 840i کانورتیبل وجود ندارد اما جزئیات اسپرت اینجا به مراتب بیشتر مورد توجه قرار داشته است.

از منظر ابعاد این خودرو برابر با 4781 میلیمتر در طول، 1907 میلیمتر در عرض و 1353 میلیمتر در ارتفاع توسعه یافته و فاصله بین محورهای آن نیز برابر با 2827 میلیمتر است. وزن خالص خودرو نیز برابر با 2068 کیلوگرم است.

 
 

رینگ ها به شکل 5 پره دوقلو و در اندازه 20 اینچی انتخاب شده و با لاستیک های برند حرفه ای میشلن هماهنگ هستند.

در بخش پیشرانه این محصول از نمونه 4.4 لیتری توربودوقلو با 617 اسب بخار خروجی و گشتاور 553 پوندفوت استفاده شده است که این مجموعه با جعبه دنده 8 سرعته اتوماتیک نیروی خود را به محور جلو انتقال می دهد.

 
 

آمار مصرف سوخت در حالت ترکیبی برای هر 100 کیلومتر برابر با 14.9 لیتر است.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها