کد خبر : 48182

کیا سورنتو مدل ۲۰۲۱ از ماه آینده با افزایش قیمتی بین ۲ هزار و ۱۶۰ تا ۳ هزار و ۸۸۰ دلار در نمایندگی‌های فروش عرضه خواهد شد.

به گزارش خودروتک به نقل از دنیای اقتصاد ، نسل جدید سورنتو همچنان دارای یک موتور  ۵/ ۳ لیتری v۶ بنزینی به توان ۲۰۰ کیلووات و گشتاور ۳۳۲ نیوتن متر با ساختار دیفرانسیل جلو و با موتور ۲/ ۲ لیتری (۴۴۰ nm /  ۱۴۸ kw) با ساختار دو دیفرانسیل و جعبه دنده هشت سرعته خودکار خواهد بود.

بهای نسخه پایه بنزینی این محصول ۴۵ هزار و ۸۵۰ دلار و بهای گران‌ترین نسخه آن ۶۰ هزار و ۷۰ دلار خواهد بود. به علاوه آنکه نسخه‌های دیزل ۳ هزار دلار گران‌تر از نمونه‌های بنزینی خواهد بود و گران‌ترین آن با قیمت ۶۳ هزار و ۷۰ دلار به فروش خواهد رسید.

اگر موتور‌ها را استثنا قائل شویم، می‌توان گفت سورنتوی ۲۰۲۱ کاملا جدید است و با امکانات تازه‌ای عرضه می‌شود که قیمت آن را در مقایسه با قبل افزایش داده است.

در حال حاضر اطلاعات چندانی در مورد این محصول در دسترس نیست؛ ولی بولتن افشاشده از یکی از نمایندگی‌های کیا نشان می‌دهد سورنتوی جدید دارای کیسه هوای میانی بین صندلی‌های جلو، فناوری پارک از راه دور برای نسخه‌های گران‌تر، دوربین مشاهده نقاط کور و امکانات پیشرفته دیگری است.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها