کد خبر : 47297

به تازگی تصاویری از بنتایگا با 4 صندلی منتشر شده که کابین آنرا لوکس تر از هر زمان به نمایش می گذارد. این لیموزین شاسی بلند براحتی رقبایی مانند رولز-رویس کالینان را به چالش می کشد.

به گزارش خودروتک به نقل از عصرایران - از دسامبر 2015 که بنتایگا روی خط تولید بنتلی قرار گرفت تا به امروز همچنان یکی از خاص ترین محصولات بازار جهانی خودرو بوده است.

در زمان معرفی؛ کمپانی سازنده از عنوان سریع ترین شاسی بلند جهان برای این محصول استفاده کرد اما قطعا برند و ظاهر متفاوت آن جذابیت های بیشتری در مقایسه با این عنوان برایش همراه داشته است.

 
 

به  تازگی تصاویری از بنتایگا با 4 صندلی منتشر شده که کابین آنرا لوکس تر از هر زمان به نمایش می گذارد. این لیموزین شاسی بلند براحتی رقبایی مانند رولز-رویس کالینان را به چالش می کشد.

پیش از این بررسی کامل رولز-رویس کالینان را اینجا منتشر کرده ایم.

جانمایی جدید صندلی ها در کابین بنتایگا فضای مقابل زانوی سرنشین عقب را به میزان 100 میلیمتر افزایش داده است. 6 حالت ماساژ برای صندلی ها، خنک کننده نوشیدنی با ظرفیت نگهداری از یک بطری 750 میلی لیتری و محفظه دو لیوان از دیگر ویژگی های طراحی جدید فضای داخلی کابین این خودرو است.

حذف صندلی وسط از ردیف عقب فضای مناسبی را در اختیار طراحان بنتلی قرار داده تا کنسول بزرگ مورد اشاره را میان صندلی ها نصب کنند. جزئیات مونتاژ در این کابین نیز بالاترین سطح کیفیت را همراه خود دارند مواردی مانند چرم روکش صندلی ها، سانروف مخفی، شیشه های برقی، نورپردازی هوشمند، تبلت 5 اینچی ویژه دسترسی تنظیمات سیستم سرگرمی و تهویه در ردیف عقب و...

در ادامه تصاویر محدودی که توسط بنتلی از پروژه لیموزین شاسی بلند بنتایگا ارائه شده است را مشاهده می کنید:

 
 

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها