کد خبر : 46985

در مرکز کنسول اصلی یک نمایگشر لمسی 8 اینچی قرار گرفته و دکمه های سیستم تهویه زیر آن مشاهده می شود. در بخش های مختلف فضای داخلی کابین از عناصر کرومی برای افزایش زیبایی، استفاده شده است.

به گزارش خودروتک به نقل از عصرایران - مدتی قبل به معرفی میپل 30اکس از کمپانی چینی جیلی پرداختیم .

به تازگی اطلاعات رسمی و دقیق تری درباره این محصول منتشر شده که در مطلب امروز بدان اشاره خواهیم کرد.

در 11 ژوئیه 2020 اولین خودرو ی تمام الکتریکی میپل اوتو در بازار چین عرضه شد و برای آن برچسب قیمت 9831 تا 11832 دلار در نظر گرفته شده است.

این محصول در 5 تریم ارائه شده که برد حرکتی تمام آنها معادل 306 کیلومتر است. براساس آخرین اطلاعات ارائه شده توسط جیلی؛ این محصول برابر با 4005 میلیمتر در طول، 1760 میلیمتر در عرض و 1575 میلیمتر در ارتفاع توسعه یافته است. فاصله بین محورها نیز برابر با 2480 میلیمتر است.

 
 

فضای داخل اتاق طراحی ساده و قابل قبولی دارد. در مرکز کنسول اصلی یک نمایگشر لمسی 8 اینچی قرار گرفته و دکمه های سیستم تهویه زیر آن مشاهده می شود. در بخش های مختلف فضای داخلی کابین از عناصر کرومی برای افزایش زیبایی، استفاده شده است.

همانطور که در تصاویر مشاهده می شود تنظیمات سیستم تهویه از نوع دستی و غیر اتوماتیک است. با نگاهی کلی به امکانات این محصول می توان به مواردی مانند: پاورویندوز، سیستم سرگرمی با پشتیبانی از فرمان های صوتی، ایزوفیکس، استارت دکمه ای، ورود بدون کلید، کروزکنترل ساده، دستیار پارک، سنسور نمایش فشار باد لاستیک ها، جی پی اس، گرم کن آینه های جانبی و ... اشاره کرد.

 
 

در بخش پشرانه نیز از موتور الکتریکی 70 کیلوواتی با 95 اسب بخار و گشتاور 180 نیوتن متر استفاده می کند. نیروی مورد نیاز این موتور از یک باتری 37 کیلووات ساعتی تامین می شود.

ترمز ها در تمامی چرخ ها دیسکی هستند.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها