کد خبر : 45954

شرکت فولکس واگن بدون انتشار اطلاعات قبلی، خودرو قدرتمند Arteon R خود را به مخاطبین خود معرفی کرد.

به گزارش خودروتک به نقل از  باشگاه خبرنگاران، شرکت فولکس واگن تصمیم گرفت اتومبیل پرچم دار خود را با عنوان Arteon R به بازار جهانی معرفی کند. طبق گفته های سخنگوی این شرکت با منبع های خبری، فولکس واگن تمایلی به فروش این محصول در ایالت متحده آمریکا ندارد.

 

مهندسان سازنده این ماشین در نظر داشتند موتوری شش سیلندری را در Arteon R قرار دهند که در نهایت آنرا با یک نمونه چهار سیلندری ۲.۰ لیتری تعویض کردند که میتواند ۳۱۵ اسب بخار را در اختیار خریداران خود قرار دهد و گشتاوری مطابق با ۳۱۰ پوند بر فیت داشته باشد.

 

همانند خودروی گلف آر، این خودرو قدرت خود را از طریق سیستم انتقال هفت سرعته به چرخ ها واگذار می کند. صفر تا صد معلوم شده برای ماشین Arteon R حدود پنج ثانیه مشخص شده که میتواند در نهایت به سرعت ۱۵۵ مایل بر ساعت برسد. فن آوری پردازش گشتاور آر قدرت موتور را در زمان لازم بر روی محور های جلوی متمرکز می سازد و مابقی انرژی را بین چرخ های عقبی تقسیم می کند.

 

فولکس واگن Arteon R,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

تا ۱۰۰ درصد از انرژی گشتاور ارسال شده به چرخ های عقب میتواند در زمان های خاص و مشکل به یک سمت انتقال داده شود تا راننده کنترل بهتری بر روی اتومبیل خود داشته باشد. در مجموع مدل های R میتوانند سیستم کنترل قدرتمند تری را به خریداران ارائه دهند، کاری که Arteon عادی بطور کامل نمی توانست انجام دهد. وجود سیستم ترمز و تعلیق قدرتمندتر در این ماشین میتواند قدرت زیاد Arteon R را کنترل کند و اشخاص را در امان نگه دارد.

 

طراحی خودروی Arteon R

در ظاهر، خودروی Arteon R از دریچه های هوای بزرگ تری نسبت به مدل های پیشین بهره مند شده و همچنین قالب های مشکی جدیدی به دو انتهای خود وارد کرده است. همچنین کاربران میتوانند شاهد تغییرات جدیدی در اگزوز این اتومبیل باشند. درون این خودرو میزبان صندلی های اسپرت جدیدی شده که با قالب فیبر کربن بر روی داشبورد و در تزیین داده شده اند.

 

فولکس واگن Arteon R,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

بر اساس اطلاعات منتشر شده، شرکت فولکس واگن همچنین سعی دارد در آینده دو نمونه دیگر از این خودرو را برای فروش آماده سازد و آنرا به بازار وارد کند. گفتنی است اطلاعاتی از قیمت این خودرو هم چنان معلوم نشده است. اتومبیل Arteon R قرار است در کنار مدل هایی همچون TRopc R و Tiguan R قرار گیرد و خط تولید جدید فولکس واگن را کامل کند.

 

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها