کد خبر : 45143

یکی از نقاط قوت خودرو هیوندای Venue استایل خاصش است که دارادی طراحی متمایز، رنگ‌های متضاد و جلوپنجره‌ای خاص است.

به گزارش خودروتک به نقل از باشگاه خبرنگاران ، اگر به شاسی بلند‌ها و کراس اوور‌ها علاقه ویژه‌ای دارید می‌توانید هیوندای Venue را به عنوان نقطه آغاز انتخاب کنید. قیمت این خودرو از ۱۷،۲۵۰ دلار شروع و به ۲۳،۲۷۰ دلار می‌رسد.

بنابراین گزینه‌ای جذاب برای افرادی است که خواهان یک چهار چرخ قدبلند با ابعادی کوچک هستند. Venue خودروی نسبتاً کوچکی بوده و حتی از کُنا نیز کوچولوتر است.

یکی از نقاط قوت این خودرو استایل خاصش است که باب میل خریداران جوان می‌باشد. طراحی متمایز، رنگ‌های متضاد و جلوپنجره‌ای خاص باعث می‌شوند Venue از دیگر رقبا و حتی کراس اوور‌های خود هیوندای متمایز و برجسته باشد.

هیوندای از خودرو جدید خود رونمایی کرد+ تصاویر

 

البته هیوندای در کره جنوبی نسخه‌ای خاص‌تر از این خودرو را با نام فلاکس عرضه کرده که دارای جلوپنجره‌ای متفاوت نسبت به مدل‌های استاندارد می‌باشد. این جلوپنجره ما را به یاد محصولات لوکس‌تر می‌اندازد.

هیوندای از خودرو جدید خود رونمایی کرد+ تصاویر

البته نمای جلوی Venue فلاکس جدید نسبت به سایر اعضای خانواده‌ی هیوندای هم خاص است. مدلی که در وب‌سایت هیوندای به نمایش گذاشته شده دارای ترکیب رنگ زرد/خاکستری است. عناصر زرد یا سبز رنگ نیز در پانل‌های بدنه دیده می‌شود.

هیوندای از خودرو جدید خود رونمایی کرد+ تصاویر

به‌روزرسانی‌های این خودروی سفارشی کاملاً بصری بوده و بنابراین همچنان یک پیشرانه ۱.۶ لیتری در قلب کراس اوور کوچک هیوندای می‌تپد.

هیوندای از خودرو جدید خود رونمایی کرد+ تصاویر

 

هیوندای Venue فلاکس فعلاً در بازار کره جنوبی عرضه شده و مشخص نیست که در آینده وارد بازار آمریکا نیز خواهد شد یا خیر.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها