کد خبر : 45058

مدل ۲۰۲۱ پورشه کاین GTS و Coupe GTS معرفی شدند. این دو اتومبیل به یک پیشرانه با توان تولید ۴۵۳ اسب بخار مجهز هستند.

به گزارش خودروتک به نقل از گجت نیوز ، مدل ۲۰۲۱ پورشه کاین GTS و Coupe GTS با ظاهر و عملکرد جدید و حق انتخاب بین تریم‌های S‌ و Turbo توسط مشتریان، معرفی شدند.

هر دو مدل GTS و Coupe GTS که از پاییز پیش رو وارد بازار جهانی می‌شوند، به ترتیب با قیمت پایه ۱۰۷،۳۰۰ و ۱۱۰،۵۰۰ دلار به فروش خواهند رسید.

هر دو مدل به یک پیشرانه ۴ لیتری توئین توربو ۸ سیلندر با توان تولید ۴۵۳ اسب بخار و گشتاور ۶۲۰ نیوتن‌متر تجهیز شده‌اند. این پیشرانه به یک گیربکس ۸ سرعته اتوماتیک مجهز شده و می‌تواند توان را به هر چهار چرخ خودرو انتقال دهد.

مدل 2021 پورشه کاین GTS و Coupe GTS

Coupe GTS

مدل GTS Coupe پورشه کاین جدید به صورت استاندارد با پکیج Sport Chrono همراه است که سیستم راه اندازی Performance Start شرکت پورشه را ارائه می‌کند. به لطف این آپشن، کاین کوپه جدید می‌تواند تنها در عرض ۴.۲ ثانیه از شتاب ۰ به ۹۶ کیلومتر بر ثانیه برسد. این آپشن در مدل ۲۰۲۱ پورشه کاین GTS هم وجود دارد. هرچند بدون فعال‌سازی آن نیز می‌تواند در عرض ۴.۵ ثانیه به این شتاب برسد. ضمن آنکه حداکثر سرعت حرکتی هر دو مدل ۲۷۰ کیلومتر بر ساعت اعلام شده است.

پورشه همچنین برای یک تجربه رانندگی اسپورت‌تر، مدل کاین GTS را به کمک فنرهای مدیریت تعلیق فعال خودش مجهز کرده است. این کمک فنرها ارتفاع خودرو را ۳۰ سانتی‌متر نسبت به مدل کاین S پایین‌تر می‌آورند.

مدل 2021 پورشه کاین GTS و Coupe GTS  مدل 2021 پورشه کاین GTS و Coupe GTS

هر دو مدل به صورت استاندارد به یک اگزوز اسپورت دو خروجی مجهز شده‌اند که هر کدام در یک طرف قرار گرفته است. علاوه بر این یک دیفیوزر را نیز می‌توان بین آن‌ها دید. البته خریداران مدل GTS Coupe می‌توانند پکیج Lightweight Sport را نیز با یک اگزوز اسپورت دو خروجی که نزدیک به یکدیگر قرار گرفته‌اند انتخاب کنند. ضمناً کاین GTS به صورت استاندارد به پکیج Sport Design مجهز است که علاوه بر تریم آبی برای خروجی‌های هوای جلویی، تریم پنجره و آرم‌های آن نیز مشک ‌رنگ است. چراغ‌های جلو و پشت این اتومبیل نیز از نوع LED است و تایرهای ۲۱ اینچی در زیر آن قرار گرفته است.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها