کد خبر : 44811

از امکانات خودرو می توان به سانروف، نمایشگر 4.2 اینچی دیجیتال میان نشانگرهای سنتی آمپر، فرمان هیدرولیک، بالابر الکتریکی شیشه برای تمامی درب ها، کنترل تمامی شیشه های درب ها با یک دکمه، نمایشگر 7 اینچی لمسی ویژه تنظیمات سیستم سرگرمی، استارت دکمه ای و ... اشاره کرد.

به گزارش خودروتک به نقل از عصرایران - کمپانی چری در چین از یک محصول جدید با نام کَری کی60 مدل 2020 رونمایی کرده است که باتوجه به نوع طراحی می توان آنرا ترکیبی از شاسی بلند و ام پی وی در نظر گرفت.

کری کی60؛ شاسی بلند متفاوت چری در بازار چین(+تصاویر)

این محصول در دو تریم عرضه خواهد شد و در بازار چین 9 تا 11 هزار دلار قیمت دارد. کی60 در نمونه های 5، 6 و 7 صندلی قابل سفارش است. از منظر ابعاد 4606 میلیمتر طول، 1790 میلیمتر عرض و 1750 میلیمتر ارتفاع دارد. فاصله بین محورهای آن نیز برابر با 2765 میلیمتر است. رینگ ها در حالت استاندارد 17 اینچی هستند.

کری کی60؛ شاسی بلند متفاوت چری در بازار چین(+تصاویر)

کری کی60؛ شاسی بلند متفاوت چری در بازار چین(+تصاویر)

از امکانات خودرو می توان به سانروف، نمایشگر 4.2 اینچی دیجیتال میان نشانگرهای سنتی آمپر، فرمان هیدرولیک، بالابر الکتریکی شیشه برای تمامی درب ها، کنترل تمامی شیشه های درب ها با یک دکمه، پورت یو اس بی، نمایشگر 7 اینچی لمسی ویژه تنظیمات سیستم سرگرمی، استارت دکمه ای، ناوبری ماهواره ای، بلوتوث، ورود بدون کلید و ... اشاره کرد.

کری کی60؛ شاسی بلند متفاوت چری در بازار چین(+تصاویر)

برخی از امکانات در حالت آپشن قابل ارائه هستند.

برای پیشرانه این خودرو از نمونه 1.5 لیتری با خروجی 156 اسب بخار و گشتاور 230 نیوتن متر استفاده شده است. این مجموعه با جعبه دنده دستی هماهنگ می شود. ترمز تمامی چرخ ها نیز دیسکی هستند. در اطلاعات مرتبط با این محصول به پیشرانه 1.5 لیتری 4 سیلندر با 109 اسب بخار خروجی و گشتاور 140 نیوتن متر نیز اشاره شده است.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها