کد خبر : 44492

پورشه از مدل تولید‌محدود Heritage پورشه 911 تارگا 4S برای ۲۰۲۱ رونمایی کرد. مدل Heritage از تریم کلاسیک با قوای فنی مشابه‌با مدل معمولی و قیمت ۱۸۰ هزار دلار عرضه می‌شود.

به گزارش خودروتک به نقل از زومیت ، شرکت پورشه مدتی پیش از مدل‌های تارگا 4 و تارگا 4S برای نسل جدید پورشه 911 رونمایی کرد که از طراحی الهام‌گرفته‌از مدل‌های کلاسیک این خودرو اسپرت بهره می‌برند.

حالا نسخه‌ی تولید محدود Heritage از مدل تارگا 4S برای یادبود این محصول تاریخی ارائه شده و قرار است به‌تعداد ۹۹۲ دستگاه ساخته شود.

بدنه‌ی این خودرو پورشه در پنج رنگ ازجمله گیلاسی متالیک قابل‌سفارش است. خطوط سفید روی گلگیر‌های جلو و اطراف بدنه، نمای بیرونی را مزین کرده‌اند. رینگ‌های پنچ‌پره‌ی کاررا Exclusive Design و برچسب‌های دایره‌ای درها نیز به طراحی کلاسیک این پورشه افزوده‌اند. همچنین یک نشانه روی شبکه‌ی عقب وجود دارد که از پورشه ۳۵۶ کلاسیک الهام گرفته شده است.

پورشه 911 تارگا 4S نسخه‌ی Heritage

 فضای داخل با دو تریم بژ قرمز و بژ سیاه ارائه می‌شود. همچنین صندلی‌ها و درهای این خودرو روباز، با‌الهام‌از پورشه ۳۵۶ از پوشش مخمل بهره می‌برند. برچسب پورشه روی صندلی‌ها و اعداد سبز‌رنگ کیلومتر‌شمار نیز جلب‌توجه می‌کنند.

مدل Heritage از‌نطر فنی تفاوتی با پورشه 911 تارگا 4S ندارد و از همان پیشرانه‌ی ۳ لیتری ۶ سیلندر‌تخت با قدرت ۴۴۳ اسب‌بخار و گشتاور ۵۹۲ نیوتن‌متر استفاده می‌کند. جعبه‌دنده‌ی هفت‌سرعته دستی یا هشت‌سرعته‌ی دوکلاچه برای این خودرو نصب می‌شود. یک ساعت مچی پورشه دیزاین همرنگ بدنه نیز به‌عنوان آپشن اضافه عرضه می‌شود. قیمت این خودرو از ۱۸۰ هزار و ۶۰۰ دلار شروع و از اواخر ۲۰۲۰ در آمریکا عرضه می‌شود.

پورشه 911 تارگا 4S نسخه‌ی Heritage

 
ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها