کد خبر : 42918

کاربران فضای مجازی توانستند به تصاویر رسمی شرکت بی‌ام‌و، زودتر از زمان در نظر گرفته شده دسترسی پیدا کنند.

به گزارش خودروتک به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، اخیرا تصاویر جدیدی از مدل تاره شاسی‌بلند شرکت بی‌ام‌و، iX3 در صفحات مجازی منتشر شده که ادعا می‌شود نمونه‌های رسمی گرفته شده توسط شرکت سازنده باشد.

این عکس‌ها ابتدا توسط یک کاربر ناشناس در اینستاگرام به نمایش گذاشته شدند و پس از مدت کوتاهی به سرعت میان طرفداران دنیای خودرو به شاتراک گذاشته شدند.

تصایور منتشر شده نشانگر رقیب جدی اتومبیل‌های Jaguar I Pace و Mercedes EQC برای بار اول است.

اطلاعات تکمیلی از جدیدترین مدل iX3 SUV

واضح‌ترین نکته برای ایجاد اطمینان درباره نام مدل، دیده شدن حروف iX3 در پشت اتومبیل است. از مشخصات ظاهری خودرو می‌توان به دریچه‌های عمودی اشاره کرد که به نظر می‌آید برای تهویه و دریافت اکسیژن هوا قرار داده شده‌اند و همچنین می‌توانند در خنک‌سازی سیستم فنی خودرو دست داشته باشند. شاسی‌بلند جدید شرکت بی‌او‌و همانند بسیاری از خودرو‌های این مجموعه از طیف رنگی آبی بر دور قابإ‌ها برای زیباسازی برخوردار است. طراحی جدید و نامتعارف چرخ‌ها نیز از طرح مفهومی این مدل ایده گرفته‌اند در حالی که بدنه کلی خودرو ظاهری معقول و مشابه با X۳ را به خود اختصاص می‌دهد.

تصاوری جدیدترین مدل iX3 فاش شد

استفاده از رنگ‌بندی آبی گوشه‌ها در کناره و پشت اتومبیل نیز دیده می‌شود و شرکت بی‌ام‌و سعی داشته تا سبک خود را با آبی کردن جایگاه اگزوز‌های دوگانه این خودرو حفظ کند. متاسفانه کاربران نتوانسته‌اند تا به تصاویری که از طراحی داخلی اتومبیل گرفته شده دسترسی پیدا کنند. با توجه به شایعات متعدد و اظهارات بی‌ام‌و، انتظار می‌رود که یک سرویس صفحه نمایش نوین در خودرو قرار گیرد تا اطلاعات جدیدی از فعالیت‌ها الکتریکی اتومبیل را در اختیار کاربران قرار دهد.

تصاوری جدیدترین مدل iX3 فاش شد

همچنین ممکن است طراحی داخلی خودرو مشابه با مدل X۳ به همراه بروزرسانی‌های متفاوت جایگذاری شده باشد. گفتنی است که اطلاعات دقیقی از عملکرد خودرو در دسترس قرار ندارد، اما در مقایسه با iX3 سال ۲۰۱۸ باید اظهار داشت این خودرو می‌بایست گنجایش باطری بیش از ۷۰ کیلووات را در اختیار خریداران قرار دهد. همین‌طور انتظار می‌رود مدل جدید iX3 بتواند بیش از ۲۵۰ مایل را با یک بار شارژ کامل طی کرده و در این حال قدرتی مطابق با ۱۷۰ اسب‌بخار را در اختیار افراد بگذارد.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها