کد خبر : 40709

به گزارش خودروتک به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، برای خودروساز‌ها امری متدوال است که از یک خودروی جدید یا مدل‌های جدید یک خودرو بدون اعلام قیمت رونمایی کنند و معمولا اعلام قیمت در روز‌های نزدیک‌تر به مرحله فروش صورت می‌گیرد.

در مورد تویوتا کمری ۲۰۲۰ ادیشن دو دیفرانسیل نیز این قضیه صدق می‌کند که برای اولین بار در اوایل نوامبر گذشته به روی صحنه رفت. ما حتی اولین تست رانندگی خود را با این مدل تویوتا در یوتا انجام دادیم، ولی در ان زمان نیز هنوز قیمت نهایی اش مشخص نشده بود.

اما حالا دیگر این معما حل شده است و تویوتا برای ما لیست قیمت همه‌ی مدل‌های کمری دو دیفرانسیل را فرستاده است که از قیمت پایه ۲۶۳۷۰ دلار در مدل LE شروع می‌شود و در بالاترین مدل خود یعنی XSE که ظاهری اسپورت و مشخصاتی لوکس دارد به ۳۱۴۰۵ دلار می‌رسد.

اعلام قیمت تویوتا کمری ۲۰۲۰ دو دیفرانسیل زودتر از بهار به همراه فیلم

تویوتا مدل دو دیفرانسیل را برای اکثر تریم‌های کمری ارائه می‌دهد که در اینجا به تفکیک قیمت پایه و و مقایسه قیمت دو دیفرانسیل و تک دیفرانسیل مدل‌های مختلف کمری را مشاهدی می‌کنید. قیمت‌های این جدول بدون در نظر گرفتن هزینه ارسال است.

MSRP Difference 2020 Camry AWD 2020 Camry FWD Trim $1,400 $1,400 $1,400 $1,400 $1,400

 
$26,370 $24,970 LE
$27,570 $26,170 SE
$30,855 $29,455 XLE
$31,405 $30,005 XSE
$28,270 $26,870 Nightshade

همانطور که مشاهده می‌کنید دو دیفرانسیل ۱۴۰۰ دلار گرانتر از تک دیفرانسیل (دیفرانسیل جلو) است. در طول اولین تست رانندگی ما با تویوتا دو دیفرانسیل، شرکت تویوتا به ما گفت که دو دیفرانسیل کردن کمری ۱۵۰۰ دلار هزینه برایشان داشته است، ولی این بدان معنا نیست که بخواهیم دقیقا همین مبلغ را به قیمت خودرو اضافه کیم.

اکثر مواقع ارتقا‌های اینچنینی ایتم‌های دیگری را نیز شامل می‌شود و در نتیجه عدد بالاتری به قیمت خودرو اضافه می‌گردد، ولی این بار ۱۰۰ دلار هم کمتر از هزینه به قیمت اضافه شده است که سورپرایز خوشایندی برای خریدار است.

این خبر خوشایندی است، چون تست رانندگی ما با کمری دو دیفرانسیل از نظر عملکرد کمی پایین‌تر از انتظار ما بود. تویوتا این کمری را فقط با موتور ۲.۵ لیتری چهار سیلندر عرضه می‌کند و در حالی که ۲۰۵ اسب بخار برای سدان به این بزرگی کمی کم است ما واقعا در تست خود کم بودن گشتاور را احساس کردیم. گشتاور ان ۲۵۱ نیوتون متر است. فروش تویوتا کمری دو دیفرانسیل از اوایل بهار شروع خواهد شد.

اعلام قیمت تویوتا کمری ۲۰۲۰ دو دیفرانسیل زودتر از بهار به همراه فیلم

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها