کد خبر : 39557

به روز رسانی در نیمه دوره تولید این خودرو شامل دماغه ای جدید با جلوپنجره مخصوص AMG و چراغ های جلوی LED، لبه جلوی A-wing، چراغ های عقب LED دو بخشی، لبه عقب و دیفیوزر نوین و رینگ های 19 یا 20 اینچی متفاوت است.

به گزارش خودروتک به نقل از خبرگزاری اقتصادی ایران ، کابین این خودرو به تزئینات مخصوص AMG مواد لوکس و جدیدترین نسل سیستم سرگرمی اطلاعاتی MBUX مجهز می شود.

صندلی های این خودرو روکش چرم مصنوعی Artico و میکروفایبر Dinamica دارند و از دوخت قرمز و نشانه های AMG بهره می برند. این طرح رنگ روی کمربندهای قرمز این خودرو نیز موجود است.

نمایشگر پانل تجهیزات 12.3 اینچی راننده در این خودرو دارای سه حالت نمایشگر AMG به نام های مدرن کلاسیک، اسپرت و سوپراسپرت است. منوهای مخصوص در این سیستم اطلاعات موتور، شاخص دنده و تایمر مسابقه را نشان می دهند.

مجموعه نرم افزاری به نام AMG Track Pace نیز در این خودرو ارائه می شود.

هم چنین فرمانی نوین که می تواند پانل تجهیزات و نمایشگر مرکزی این خودرو را کنترل کند به همراه یک دکمه پلاستیکی چرخشی کوچک زیر فرمان سمت چپ برای تغییر حالت های رانندگی نیز برای این خودرو تعبیه شده است.

همچون قبل، E53 از سیستم چهار چرخ فعال 4Matic+ چهار چرخ فعال AMG بهره می برد. نیروی این خودرو از موتور 3.0 لیتری شش خطی با قدرت 320 کیلووات و گشتاور 520 نیوتون متر تامین می شود.

گیربکس اتوماتیک 9 سرعته در این مدل حفظ شده است.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها