کد خبر : 36787

ای بی تی برای تی6.1 از کیت تعلیق ویژه با قابلیت تغییر ارتفاع توسط کاربر استفاده کرده است بنابراین راننده می تواند ارتفاع ون را از 40 تا 70 میلیمتر کاهش دهد.

به گزارش خودروتک به نقل از عصرایران - در مطالب قبلی گروه خودرو با " ای بی تی اشپورت لاین " تیونر مطرح آلمانی آشنا شدیم، این مجموعه حرفه ای ارتباط نزدیکی با گروه فولکس واگن دارد و اخیرا هم سراغ یکی از ون های این کمپانی رفته تا تغییراتی را به سبک خود برای آن طراحی کند.

پروژه روی مالتی وَن تی6.1 اجرا شده است.

به منظور افزایش جذابیت های ظاهری و حفظ ظاهر کلاسیک ون ترانسپورتر تغییرات زیادی روی بدنه اعمال نشده و فقط از تم دو رنگ برای آن استفاده شده است.

 
 

ای بی تی برای تی6.1 از کیت تعلیق ویژه با قابلیت تغییر ارتفاع توسط کاربر استفاده کرده است بنابراین راننده می تواند ارتفاع ون را از 40 تا 70 میلیمتر کاهش دهد. رینگ های اسپرت آلیاژی در اندازه های 19 و 20 اینچی قابل سفارش است.

در بخش موتور انتخاب های متنوعی پیش روی مشتریان ای بی تی قرار دارد. در انتخاب اول میزان خروجی موتور استاندارد توربودیزل 2 لیتری از 150 اسب بخار به 180 اسب افزایش یافته است. گشتاور نیز از 250 پوندفوت به 295 پوندفوت افزایش یافته است. در انتخاب دوم میزان خروجی موتور استاندارد2 لیتری از 199 اسب بخار به 226 اسب بخار و گشتاور از 332 پوندفوت به 361 پوندفوت افزایش یافته است.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها