کد خبر : 36690

شرکت مازراتی چند محصول جدید با پکیج‌های GT Sport تولید کرده که قرار است در سال ۲۰۲۰ آن‌ها را رونمایی کند.

به گزارش خودروتک به نقل از باشگاه خبرنگاران، سال ۲۰۲۰ هنگامی است که شرکت مازراتی سرانجام دست به معرفی عناوین مورد انتظار خود، یعنی اتومبیل های اسپرت، می زند.

در حالیکه معرفی کامل خودرو در ماه مِی اتفاق می افتد، این شرکت اقدام به انتشار خبری در مورد محصول خود کرده است.

برای عناوین سال ۲۰۲۰ محصولات منحصر به فرد و محدود از عناوین Edizione Ribelle به همراه یک پک جدید از GT Sport در راه است.

جزئیات این عناوین

از عناوین منحصر به فرد ذکر شده تنها ۲۲۵ عدد خودرو منتشر خواهد شد که حاوی ۱۰۰ عدد Ghibli S Q4 در کنار ۱۰۰ عدد Levante S و ۲۵ عدد Quattroporte S Q4 است. آن چیزی که این محصولات را منحصر به فرد نموده است ، برخورداری از رنگ و جنس بدنه ظریف Nero Ribelle Mica و و پکیج Nerissimo است که یک رنگ سیاه خاص را ایجاد کرده است. حتی لوله اگزوز و فرمان هم سیاه هستند. در کنار تمام رنگ های مشکی در داخل و خارج اتومبیل، رنگ قرمز سبب ایجاد یک تفاوت رنگی جذاب در اتومبیل شده است.

 

محصولات جدید مازراتی,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

این تفاوت رنگ و سبک زیبا با استفاده از چرم روی صندلی ها وقسمت هایی از داشبورد و بدنه ایجاد شده است. در عین حال قسمت کنسول خودرو از یک طراحی رشته ای کابنی برخوردار است. نکته جذاب در مورد طراحی های جزئی این خودرو آن است که بر خلاف همیشه، شرکت مازراتی سعی کرده با عقب تر بردن لوگوی خویش تفاوتی ایجاد کند. در مواقع دیگر این شرکت از برآمدگی جزئی بر روی فرمان، داشبورد و کناره صندلی ها برای تزئینات داخلی استفاده می کند. همینطور این شرکت معمولاً قابلیت تهویه هوا بر روی صندلی های خود اعمال می کند.

 

محصولات جدید مازراتی,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

این خودرو ارتقاء یافته یک تفاوت کوچک دیگر هم دارد و آن وجود لوگو با عنوان Rebel Edition بر روی کنسول است. برای مدل های جدید GranSport در هایی نرم تر از همیشه، فرمان جدید و تعدادی سیستم های امنیتی قرار داده شده است که حاوی راهنمای نقاط کور خودرو، اعلام خطر از مشکلات پیش و رو در جاده و دید اطراف به وسیله دوربین است. بر اساس گفته های شرکت مازراتی پکیج GT Sport در اتومبیل های Ghibli، عناوین Quattroporte و شاسی بلند های Levante قابل اجرا است.

 

محصولات جدید مازراتی,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو
محصولات جدید مازراتی,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

 

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها