کد خبر : 33393

شرکت خودروسازی اوپل جدیدترین مدل خودروی کورسا را با ویژگی‌های شخصی‌سازی جدید، طراحی می‌کند.

به گزارش خودروتک به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، ششمین نسل از خودروی محبوب و پرطرفدار اوپل کورسا با نام Opel Corsa 2020 از لحاظ فنی خودرویی جذاب‌تر و قدرتمندتر از گذشته است و با ویژگی‌های شخصی‌سازی جدید به مشتریان ارائه می‌شود. خودروی جدید اوپل در مدل‌های تمام الکتریکی و دارای موتور ترکیبی تولید می‌شود.

خودروی  Opel Corsa 2020  دارای مشخصات قابل توجه زیادی است و یکی از ویژگی‌های آن بیشتر از سایر قابلیت‌ها مورد توجه قرار گرفته است.

کاربران پیش از خری این خودرو می‌توانند بسیاری از ویژگی‌های طراحی و اختیاری خودرو را انتخاب و یا تغییر دهند. مراکز فروش اوپل در سراسر جهان فهرستی از آپشن‌های مختلف را در اختیار خریدار قرار می‌دهد و او بر حسب سلیقه و نیاز خود قادر به انتخاب امکانات مختلف هستند. 

ویژگی‌های شخصی‌سازی بیشتر در اوپل کورسا ۲۰۲۰

ویژگی‌های شخصی‌سازی بیشتر در اوپل کورسا ۲۰۲۰

امکانات گسترده سرگرمی در خودروی اوپل کورسا ۲۰۲۰

در طراحی جدیدترین مدل کورسا توجه ویژه‌ای به گرایش و جلب نظر مشتریان جوان شده است و از همین رو خودرو به طو کلی دارای ظاهری اسپرت است. رینگ‌های خالص اوپل کورسا ۲۰۲۰ با رنگ‌های متفاوت و طراحی جذاب به هرچه اسپرت‌تر شدن خودور کمک می‌کند. دو خط سیاه رنگ از ابتدای قسمت جلویی اتومبیل تا انتهای آن کشیده شده است و اگرچه در ابتدا زیبا به نظر نمی‌رسد اما با کم توجه بیشتر صاحب خودرو متوجه می‌شود که چنین ویژگی نمای کلی خودرو را زیباتر کرده است. 

ویژگی‌های شخصی‌سازی بیشتر در اوپل کورسا ۲۰۲۰

ویژگی‌های شخصی‌سازی بیشتر در اوپل کورسا ۲۰۲۰

رینگ‌های ۱۷ اینچی این خودرو در چهار رنگ متفاوت تولید شده است. خریداران می‌توانند از بین رنگ‌های قرمز، آبی ، مشکی و سفید یکی را انتخاب و با آن اتومبیل خود را تحویل بگیرند. شرکت اوپل در هنگام تحویل این خودرو تجهیزات و آپشن‌های زیادی را در اختیار راننده قرار می‌دهد. از جمله این ویژگی‌ها می‌توان به سیستم پیشرفته صوتی و تصویری، چوب لباسی و تجهیزات متعدد سرگرمی اشاره کرد. 

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها