کد خبر : 31079

شرکت هیوندای قصد دارد به زودی جدیدترین مدل خودروی آزرا را در آمریکا معرفی کند.

به گزارش خودروتک به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، هزاران کیلومتر دورتر از مرز‌های کشور کره جنوبی، شرکت هیوندای قصد دارد به زودی خودروی آزرا ۲۰۲۰ را در آمریکا معرفی کند. این شرکت پیش از معرفی رسمی این اتومبیل، تصاویر و جزئیاتی محدود از آن را منتشر کرده است.

بسیاری از نشریات تخصصی خودرو در آمریکا خبر اول خود را به انتشار جزئیاتی از مدل جدید اتومبیل آزرا اختصاص دادند.

با توجه به شواهد و جزئیاتی محدود که از این خودرو منتشر شده است، کارشناسان معتقدند مهدسان هیوندای برای طراحی آزرا ۲۰۲۰ از آخرین مدل اتومبیل سوناتا الگوبرداری کرده‌اند.

آزرا جدید نسبت به مدل‌های قبلی خود تغییرات تقریبا زیادی را چه از لحاظ ظاهری و چه از لحاظ فنی تجربه کرده است.

انتشار تصاویر از خودرو Azera 2020 هیوندا +تصاویر

خودروی آزرا ۲۰۲۰ هیوندای در آمریکا رونمایی می‌شود

یکی از تغییراتی که توجه زیادی را به خود معطوف ساخته است، شکل جدید چراغ‌های عقب آزرا ۲۰۲۰ است. چراغ‌های عقب در این مدل به صورت پیوسته درآمده و در سراسر عرض قسمت انتهایی خودرو کشیده شده است. تعدادی از طرفداران خودرو‌های آزرا گفتند: "چراغ‌های نواری ظاهر خودرو را جذاب‌تر ساخته و آزرا ۲۰۲۰ یک اتومبیل اسپرت تمام عیار تبدیل کرده است."

انتشار تصاویر از خودرو Azera 2020 هیوندا +تصاویر

قطر لاستیک‌ها نیز برای هرچه بهتری شدن کنترل خودرو و استحکام بیشتر روی سطح مسیر بیشتر شده است. هیوندای اعلام کرده است اندازه کابین این خودرو در مدل جدید افزایش نیافته است، ولی لوکس‌ترو مجهز‌تر از قبل شده است. ابزار‌های سرگرمی و هوشمند موجود در اتومبیل به خوبی با سرنشینان ارتباط برقرار کرده و تمامی لحاظ حضور در خودرو را لذت‌بخش می‌کند. نمایشگر ۱۲.۳ اینچی پس از اتصال به دستگاه‌های هوشمند سرنشینان، تصاویر مورد نظر آن‌ها را روی صفحه نمایش بزرگ نشان می‌دهد.

انتشار تصاویر از خودرو Azera 2020 هیوندا +تصاویر

خودروی آزرا ۲۰۲۰ دارای موتور چهر سیلندر ۲.۴ لیتری است و قدرتی معادل ۱۸۷ اسب‌بخار و شتابی برابر ۲۴۱ نیوتن‌متر را تولید می‌کند. احتمالا هیوندای موتور این خودرو را تا زمان عرضه ارتقاء دادهو از موتور V6 با ظرفیت ۳.۳ لیتر و قدرت ۲۸۶ اسب‌بخار در آن استفاده می‌کند.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها