کد خبر : 26445

مدیر بخش M بی ام و، Markus Flasch اطلاعات جدیدی از نسل آینده بی ام و M3 منتشر کرده است .

به گزارش خودروتک ، اطلاعات جدیدی از نسل آینده بی ام و M3 در اختیار رسانه ها قرار گرفت. این خودرو به موتور 6 سیلندر 3.0 لیتری S58 مجهز می شود.

این خودرو در سپتامبر سال جاری میلادی در نمایشگاه خودروی فرانکفورت معرفی می شود. این خودرو دارای کدنام G80 است. این خودروی آلمانی به موتور 6 سیلندر 3.0 لیتری S58 مجهز می شود که از توربوشارژر دوقلو بهره می برد. این موتور قادر به تولید 480 و 510 اسب بخاری قدرت است.

مدل Competition این خودرو به موتور 510 اسب بخاری مجهز می شود. بی ام و M3 جدید دارای سیستم چهار چرخ محرک مشابه با بی ام و M5 خواهد بود، البته می توان از آن به صورت محور عقب نیز استفاده کرد. این خودرو در نسخه های دیگر نیز برای فروش عرضه می شود. مدل Pure بی ام و M3 و M4 به موتور ضعیف تری در مقایسه با نمونه های دیگر مجهز می شوند که قدرتی برابر با 450 اسب بخار تولید می کند. این نمونه ها تنها با جعبه دنده دستی به فروش می رسند.

این خودرو با جعبه دنده دستی برای افرادی که به رانندگی علاقه دارند، مناسب خواهد بود. نسل جدید بی ام و M3 باید در بازار با چندین خودروی هموطن خود رقابت کند. مرسدس – ای ام اجی C63، آئودی RS4 و آئودی RS5 رقیبان این خودروی آلمانی محسوب می شوند. در گذشته شاهد رونمایی از نسل جدید بی ام و سری 3 بودیم . این خودرو در مقایسه با گذشته از طراحی جذاب تری بهره می برد و همچنین امکانات بیشتری را در اختیار خریدار قرار می دهد.


منبع: کلیک

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها