کد خبر : 20027

پس از نمایش نمونه‌ای در نمایشگاه خودرو Essen 2018، شرکت AC Schnitzer بالاخره طیف کاملی از قطعات تیونینگ مربوط به سری هشت ب‌ام‌و را تولید کرده است.

به گزارش خودروتک ، در کنار تغییرات ظاهری، متخصصان AC Schnitzer قوای پیشرانه ب‌ام‌و سری 8 را نیز ارتقا داده‌اند.

درنمای ظاهری مهمترین موارد تغییریافته نسبت به نسخه استاندارد را می‌توان قطعات کربن روی اسپویلر جلو، ورودی هوای جلو، هواکش روی کاپوت با قطعات کربن، رکاب‌های جانبی و دیفیوزر عقب (از جنس کربن)، اسپویلر عقب و باله متصل عقب دانست که این مورد آخر از سوی سازنده با عنوان «مسابقه‌ای» توصیف شده است. نکته جالب دیگری که در ظاهر سری هشت AC Schnitzer قابل مشاهده است را می‌توان در مرکز دیفیوزر عقب آن جستجو کرد، محلی که یک چراغ ترمز به سبک خودروهای فرمول یک روی آن نصب شده است.

خریداران برای سفارش رینگ‌های خودروی خود امکان انتخاب از میان دو گزینه را دارند: اولی رینگ‌های سبک وزن AC3 و دیگری رینگ‌های دو رنگ AC1 که هردو را می‌توان در سایز 20 اینچ سفارش داد هرچند که ابعاد تایرها در جلو و عقب خودرو متفاوت خواهد بود.

ب ام و سری 8 با تیونینگ AC Schnitzer

در کابین نیز طراحان AC Schnitzer بخش‌هایی را تزئین کرده‌اند که از میان آن‌ها می توان پدال‌ها، محل استراحت پا و نگهدارنده کلید را نام برد که تمامی آن‌ها از جنس آلومینیوم هستند.

در کنار تغییرات ظاهری، متخصصان این شرکت قوای پیشرانه ب‌ام‌و سری 8 را نیز ارتقا داده‌اند. پیشرانه دیزل شش سیلندر و سه لیتری مجهز به توربوشارژ در مدل 840d که در حالت استاندارد 316 اسب‌بخار قدرت و 680 نیوتن‌متر گشتاور تولید می‌کند، اکنون قدرتی برابر با 375 اسب‌بخار و 780 نیوتن‌متر گشتاور در اختیار دارد.

تیونینگ ب ام و سری 8

مجموعه تقویتی ارائه شده برای مدل M850i حتی ارقام هیجان‌انگیزتری برای عرضه به علاقمندان در چنته دارد. پیشرانه هشت سیلندر 4.4 لیتری توئین توربو این خودرو نیز پس از تقویت، 612 اسب‌بخار قدرت و 840 نیوتن‌متر گشتاور در اختیار راننده قرار خواهد داد که 89 اسب‌بخار و 90 نیوتن‌متر بیشتر از قدرت استاندارد این پیشرانه خواهد بود.

این تیونر آلمانی برای سیستم اگزوز این خودرو هم مجموعه‌ای اختصاصی تولید کرده تا صدای خروجی از آن جذاب‌تر از قبل باشد. غیر از این، مالکان ب‌ام‌و سری هشت ‎امکان سفارش سیستم تعلیق جدیدی دارند که ارتفاع خودرو نسبت به سطح زمین را تا 20 میلی‌متر کاهش خواهد داد.

منبع: باما

ارسال نظر

دیگر رسانه ها