کد خبر : 17900

تاریخ رونمایی از مدل فیس لیفت اشکودا سوپرب به صورت رسمی اعلام شد. اشکودا Superb مدل 2020 در تاریخ 2 خرداد از راه می رسد.

به گزارش خودروتک ، شرکت اشکودا به تازگی تاریخ رونمایی از مدل فیس لیفت اشکودا Superb را اعلام کرده است. این خودرو که در تاریخ 23 مه در معرض دید عموم قرار می گیرد، در مقایسه با نمونه کنونی مدرن تر می شود و همچنین از طراحی جذاب تری بهره می برد.

این خودرو احتمالا در نمونه های مختلف در معرض دید عموم قرار می گیرد. انتظار می رود با مدل های استیشن و هاچ بک این خودرو نیز ملاقات کنیم.

مهم ترین تغییر در این خودرو، اضافه شدن موتور پلاگین هیبریدی به آن است. این موضوع باعث می شود اشکودا سوپرب فیس لیفت تبدیل به یکی از اولین محصولات برقی سازنده خود شود.

انتظار می رود این سیستم در نمونه اروپایی مدل فیس لیفت فولکس واگن پاسات GTE مورد استفاده قرار بگیرد. این خودرو به یک موتور توربوشارژ 1.4 لیتری به همراه یک موتور برقی مجهز می شود. قدرت تولیدی این موتور به 215 اسب بخار می رسد که برای بسیاری از رانندگان کافی به نظر می رسد.

پاسات GTE به باتری بزرگتری در مقایسه با گذشته، 13 کیلووات ساعتی مجهز شده است. این تغییر باعث شده برد این خودرو در حالت تمام الکتریکی بر اساس سیکل WLTP به 55 کیلومتر و بر اساس NEDC به 70 کیلومتر افزایش پیدا کند. انتظار می رود شاهد این بهبود در نمونه پلاگین هیبریدی اشکودا Superb نیز باشیم.

در سال 2016 شایعاتی به اینترنت راه پیدا کرده بود که خبر از توسعه اشکودا SuperB RS می داد. تا به امروز اطلاعات جدیدی در رابطه با این خودرو در اختیار رسانه ها قرار نگرفته است. در این میان شاهد عرضه خودروی Kodiaq RS مجهز به موتور توربودیزل 2.0 لیتری گروه فولکس واگن خواهیم بود.


منبع: کلیک

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها