کد خبر : 17846

رندرهای میباخ GLS در اختیار رسانه ها قرار گرفت. انتظار می رود این خودرو تبدیل به گران ترین شاسی بلند تولیدی در ایالات متحده آمریکا شود.

به گزارش خودروتک ، مرسدس بنز GLS مدل 2020 در گذشته نه چندان دور به صورت رسمی معرفی شد. نسخه لوکس تر و گران تر این خودرو با همکاری میباخ در حال توسعه است. تصاویر جاسوسی این خودرو در گذشته در اختیار رسانه ها قرار گرفته بود.

سال پیش شاهد رونمایی از خودروی مفهومی میباخ ویژن بودیم. با توجه به این خودرو و همچنین تصاویر جاسوسی، یک طراح رندرهای میباخ GLS را منتشر کرده است.

این خودرو از طراحی نسل جدید مرسدس بنز GLS بهره می برد؛ با این حال بخش جلویی آن تغییرات زیادی را تجربه کرده است. جلوپنجره لوکس، این خودرو را از سایر محصولات موجود در بازار متفاوت می کند.

در بخش پشتی شاهد طراحی آشنایی هستیم، با این تفاوت که چهار خروجی اگزوز کوچک برای آن در نظر گرفته شده است. در حالی که رینگ های نمایش داده شده در این رندرها در حال حرکت هستند، انتظار می رود با رینگ های چند پره اسپرت روبه‌رو باشیم.

میباخ GLS در مقایسه با نمونه استاندارد، ابعاد بزرگتری دارد. بر اساس تصاویر جاسوسی گذشته، فاصله دو محور چرخ های این خودرو برای راحتی بیشتر سرنشینان، افزایش پیدا می کند. این خودرو به احتمال زیاد به یک موتور 8 سیلندر با توربوشارژر دوقلو مجهز می شود. قدرت این موتور که به بیش از 500 اسب بخار می رسد، به چهار چرخ این خودروی شاسی بلند منتقل می شود.

میباخ GLS در کارخانه این شرکت در ایالات متحده آمریکا تولید می شود. انتظار می رود فروش این خودرو از سال آینده میلادی و با قیمتی بالاتر از 200 هزار دلار آغاز شود. با معرفی میباخ GLS، این محصول تبدیل به گران ترین خودروی تولید شده در خاک آمریکا می شود.


منبع: کلیک

ارسال نظر

دیگر رسانه ها