کد خبر : 5277

چهارمین مرحله مسابقات موتور کراس قهرمانی کشور به میزبانی استان ​تهران در پیست موتورسواری کراس مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار و با قهرمانی تیم تهران به پایان رسید.

به گزارش خودروتک، این ​رقابت ها روز جمعه -​9 آ​ذرماه- درمیان استقبال تماشاگران ​علاقمند به موتورسواری و با حضور موتورسواران برتر از استانهای سراسر کشور و در 4 کلاس‌ در رده جوانان و 2 کلاس در رده پیشکسوتان ​برگزار شد. در نهایت تیم تهران با کسب 235 امتیاز عنوان ​نخست را به دست آورد، ​توابع تهران نیز با 146 امتیاز ​مقام دوم و سیستان و بلوچستان با 74 امتیاز بر سکوی سوم قرار گرفت.

برندگان کلاس 65 سی سی:

  1. سینا داشگر از خراسان جنوبی
  2. امیر ​​علی آل شبان
  3. ​پویا دهنوی از کرمان

برندگان کلاس 150 سی سی:

  1. محمد حسین دانش پژوه از تهران
  2. پوریا ثابتی از خراسان رضوی
  3. پیمان علیزاده از تهران

برندگان کلاس 250 سی سی:

  1. علیرضا پرورش از تهران
  2. ​رضا نادری از توابع تهران
  3. ​احمدرضا کریمی ازتهران

برندگان کلاس 450 سی سی:

  1. امیررضا ثابتی فر از تهران
  2. ​حامد فراهانی از تهران
  3. ​مهران عسگری از همدان

برندگان کلاس 250 سی سی پیشکسوتان:

  1. فرهاد عبداله زاده از تهران
  2. جواد بیدی از خراسان رضوی
  3. حسین فانی از توابع تهران

برندگان کلاس 450 سی سی پیشکسوتان:

  1. مجید نصیرلو از تهران
  2. فریدون نورمحمدی از البرز
  3. جواد زنجانیان از توابع تهران

نتایج سومین مسابقه موتور کراس (آبان 97)

سومین مرحله از مسابقات موتورکراس قهرمانی کشور به میزبانی استان همدان در پیست موتورسواری شهید مفتح برگزار و با قهرمانی تیم تهران در این مرحله به پایان رسید.

این ​رقابت روز جمعه گذشته -یازدهم آبان‌ماه- در میان استقبال تماشاگران همدانی با حضور 92 موتورسوار برتر از استان‌های کشور و در کلاس‌های 65، 150، 250 و 450 سی‌سی در رده جوانان و 250 و 450 سی‌سی در رده پیشکسوتان ​برگزار شد و در نهایت، تیم تهران با کسب 177 امتیاز عنوان ​نخست را به دست آورد، همدان نیز با 120 امتیاز ​مقام دوم و خراسان رضوی با 98 امتیاز بر سکوی سوم قرار گرفت.

برندگان کلاس 65 سی‌سی:

  1. سینا داشگر از خراسان جنوبی
  2. امیر ​رضا عوض پور از خوزستان
  3. محمد بزرگ کوچک از لرستان

برندگان کلاس 150 سی‌سی:

  1. محمدحسین دانش پژوه از تهران
  2. پوریا ثابتی از خراسان رضوی
  3. پیمان علیزاده از تهران

برندگان کلاس 250 سی‌سی:

  1. علیرضا پرورش از تهران
  2. افشین سیروس از همدان
  3. رضا نادری از تهران

برندگان کلاس 450 سی‌سی:

  1. امیررضا ثابتی فر از تهران
  2. مهران عسگری از همدان
  3. مرات نراقی از تهران

برندگان کلاس 250 سی‌سی پیشکسوتان:

  1. فرهاد عبداله زاده از تهران
  2. واد بیدی از خراسان رضوی
  3. حسین فانی از تهران

برندگان کلاس 450 سی‌سی پیشکسوتان:

  1. مجید نصیرلو از تهران
  2. جواد زنجانیان از آیلند
  3. محمد کاووسی از لرستان

نتایج دومین مسابقه موتور کراس (شهریور 97)

مرحله دوم مسابقات موتورکراس قهرمانی کشور یادواره ​دوهزار شهید خراسان جنوبی، در شهرستان سرایان روز جمعه 16 شهریورماه برگزار شد. 

در این مسابقات، 75 موتورسوار با 13 تیم از 13 استان کشور در کلاس های 65، 150، 250 و 450 سی‌سی نونهالان، نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان با هم رقابت کردند که در پایان نتایج مسابقات انفرادی این مسابقات را به شرح ذیل اعلام شد:

برندگان کلاس 65 سی سی 

  1. سینا داشگر از خراسان جنوبی
  2. امیر بیدی از تهران
  3. محمد بزرگ کوچک از لرستان

برندگان کلاس 150 سی سی:

  1. پوریا ثابتی فر از خراسان رضوی
  2. محمد حسین دانش پژو از تهران
  3. علیرضا حسین احمدی از هرمزگان

کلاس 250 سی سی جوانان:

  1. علی برزو زاده از خراسان رضوی
  2. امیرحسین جمال از خراسان جنوبی
  3. احمد رضا کریمی از تهران

برندگان کلاس 450 سی سی جوانان:

  1. مرآت نراقی از تهران
  2. محمد خانی از خراسان جنوبی
  3. حجت قربانی از اصفهان

برندگان کلاس 250 پیشکسوتان:

  1. جواد بیدی از خراسان رضوی
  2. محمد کاوسی از لرستان
  3. محمدحسن رنجبری از خراسان جنوبی

برندگان کلاس 450 پیشکسوتان:

  1. محمد نصیرلو از تهران
  2. جواد زنجانیان از تهران
  3. محمد مقدسی راد از لرستان

در نتایج تیمی استان های تهران، خراسان جنوبی و خراسان رضوی نائل به مقام اول تا سوم شدند.

نتایج اولین مسابقه موتور کراس (اردیبهشت 97)

نخستین دوره مسابقات موتور کراس قهرمانی کشور در بخش جوانان و بزرگسالان با شرکت 70 ورزشکار مرد از 15 استان در پیست مجموعه ورزشی تختی برگزار شد که در پایان استان‌های تهران، توابع تهران و البرز به ترتیب با 211، 115 و 50 امتیاز جایگاه اول تا سوم را بدست آوردند.

برندگان کلاس  250 سی سی پیشکسوتان:

  1. فرهاد عبداله زاده (تهران)
  2. حمید مهین خاکی (تهران)
  3. زمان کرمی (البرز)

برندگان کلاس 250 سی سی جوانان:

  1. علیرضا پرورش (تهران)
  2. حامد رحمانی (توابع تهران)
  3. مسعود گلکار (چهارمحال و بختیاری)

برندگان کلاس 450 سی سی جوانان:

  1. علیرضا ثابتی فر (تهران)
  2. مرآت نرآقی (تهرن)
  3. مهران عسگری (زنجان)

برندگان کلاس 450 سی سی پیشکسوتان:

  1. مجید نصیرپور (تهران)
  2. جواد زنجانیان (تهران)
  3. حمید جدیدی ( تهران)

برندگان کلاس 65 سی سی:

  1. علیرضا حسین احمدی (هرمزگان)
  2. سینا دانشگر (خراسان جنوبی)
  3. پوریا دهنوی (تهران)

برندگان کلاس 150 سی سی:

  1. محمدحسین دانش پژوه (تهران)
  2. پوریا ثابتی فر (کرمان)
  3. پیمان علیزاده (تهران)
 
منبع: فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی
ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها